Stundu izmaiņas
20.03. (trešdiena)
10. a, b, c, 11.c un 12. kl. latviešu valoda I grupa 6.st. zālē - saruna par medijiem, žurnālista profesiju, dzīvi ar ģimnāzijas absolventu, medija “Delfi” žurnālistu Raivi Spalvēnu. Atb. ped. I.Kļaviņa
7.st. interesentiem tikšanās ar žurnālistu Raivi Spalvēnu tornītī.
Telpas maiņa:
3.st. 7.b angļu valoda 105. kab., Z.Zaļkalne
| I.Osipova |
|
1. | 10.c literatūra | Aizvieto I.Kļaviņa |
2. | 10.c literatūra | Aizvieto I.Kļaviņa |
3. | 8.c latviešu valoda | Aizvieto I.Kļaviņa |
4. | 8.c latviešu valoda | Sociālās zinības, aizvieto I.Sebre, 107. kab. |
8. | 12. latviešu valoda un literatūra II | Aizvieto I.Kļaviņa |
9. | 12. latviešu valoda un literatūra II | Aizvieto I.Kļaviņa |
| M.Ūdre |
|
2. | 8.a ZPD | Aizvieto B.Burkhardte, 105. kab. |
3. | 9.b literatūra | Vizuālā māksla, aizvieto M.Aveniņa, 204.kab. |
8. | 9.a literatūra | Aizvieto A.Grīvane, 105. kab. |
| J.Gedrovics |
|
1. | 11. a programmēšana | Patstāvīgais darbs klasē |
2. | 11. a programmēšana | Patstāvīgais darbs klasē |
3. | 10.a programmēšana | Patstāvīgais darbs klasē |
4. | 10.a programmēšana | Patstāvīgais darbs klasē |
5. | 10.a programmēšana | Patstāvīgais darbs klasē |
| S.Salceviča |
|
1. | 9.b angļu valoda 2.gr. | Nenotiek |
2. | 10.a angļu valoda | Matemātika, aizvieto I.Paleja, 211.kab. |
5. | 8.a angļu valoda | Aizvieto E.Ķiršakmens, 211. kab. |
10. | 12. angļu valoda II | Nenotiek |
19.03. (otrdiena)
| L.Gedrovica |
|
1 | 1.a latviešu valoda | Aizvieto I.Šmite |
2 | 1.a latviešu valoda | Aizvieto I.Zitmane |
4 | 1.a klases audzināšana | Aizvieto G.Kļaviņa |
5 | 1.a matemātika | Aizvieto S.Ratniece |
6 | 1.a pēcpusdienas nodarbība | G.Kļaviņa |
| M.Ūdre |
|
4 | 5.b klase latv.val. | Aizvieto D.Tindenovska matemātika 105.kab. |
| A.Alhasova |
|
1 | 3.c matemātika | Aizvieto I.Rusecka angļu valoda |
5 | 3.c dizains un tehnoloģijas | Aizvieto I.Šmite |
6 | 3.c dizains un tehnoloģijas | Aizvieto I.Šmite |
7 | 4.b krievu valoda | nenotiek |
8 | 5.b krievu valoda | nenotiek |
| I.Osipova |
|
3. | 10.c latviešu valoda | Bioloģija, aizvieto A.Rituma, 107.kab. |
4. | 10.c latviešu valoda | Aizvieto A.Balode |
7. | 8.c literatūra | Ķīmija, aizvieto L.Ēce-Gvozdicka, 110. kab. |
8. | 12. latviešu valoda un literatūra II | Patstāvīgais darbs klasē |
9. | 12. latviešu valoda un literatūra II | Patstāvīgais darbs klasē |
| M.Ūdre |
|
6. | 8.a literatūra | Aizvieto A.Grīvane |
9. | 9.a ZPD | Patstāvīgais darbs mājās |
| J.Gedrovics |
|
1. | 7.a datorika 1.gr. | Aizvieto K.Roze |
2. | 8.a datorika 1.gr. | Aizvieto K.Roze |
3. | 7.b datorika 1.gr. | Aizvieto K.Roze |
4. | 9.a datorika 2.gr. | Aizvieto K.Roze |
5. | 9.a datorika 2.gr. | Aizvieto K.Roze |