Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Notikumu kalendārs
Stundu izmaiņas
Parlaments tvīto

Projekti

2017./2018. m.g. Talsu Valsts ģimnāzija iesaistījusies šādos projektos:

  • Ekoskolu programma - http://www.tvg.edu.lv/lv/skoleniem/ekoskola/
  • Erasmus+ projekts "Don't mind the gap"
  • Erasmus+ projekts “Gaming Power”
  • eTwinning projekts "Ceļojums Kurzemē - dāvana Latvijas simtgadei"
  • eTwinning projekts "Building Partnerships"
  • Programma "Piens un augļi skolai"
  • Projekts Euroscola

Erasmus+ projekts "Don't mind the gap"

Ar 2017. gada septembri oficiāli uzsākts Erasmus+ projekts „Don’t mind the gap”, kas vērsts uz skolēnu pieredzes apmaiņas braucieniem un zināšanu pilnveidi video filmēšanas un montāžas jomā. Sadarbība notiek ar Beļģijas, Čehijas un Dānijas skolām. Pateicoties projektam, Talsu Valsts ģimnāzijā aktīvi sācis darboties video filmēšanas un montāžas pulciņš, ko vada skolotājs Kaspars Zvirgzdiņš.

Erasmus+ projekts “Gaming Power”

No 2018. gada 8. janvāra līdz oktobrim esam iesaistīti/ organizējam Erasmus+ projektu “Gaming Power”, kas paredzēts skolotājiem un citiem jaunatnes darbiniekiem. No 27. aprīļa līdz 5. maijam tiks organizēts seminārs par spēļu izmantošanu darbā ar jauniešiem aizspriedumu un stereotipu mazināšanai, iecietības veicināšanai un dažādības pieņemšanai, kurā piedalīsies astoņu dažādu valstu pedagogi un jaunatnes darbinieki.

eTwinning projekts "Ceļojums Kurzemē - dāvana Latvijas simtgadei"

 Sadarbojoties ar Kuldīgas 2.vidusskolu, 9. klašu skolēni izveidos tūrisma maršrutu digitālās kartes, apkopos informāciju par ievērojamākajiem objektiem Talsu un Kuldīgas novadā, kā arī dosies ekskursijās pa izveidotajiem maršrutiem. Projekta mērķis ir pilnveidot skolēnu prasmes darboties ar IKT rīkiem, mācīties veidot aprakstus un tulkot tekstus, kā arī iepazīties ar dažādu profesiju specifiku, piemēram tulkotāji, gidi, kartogrāfi.

eTwinning projekts "Building Partnerships"

eTwinning platformā – “Building Partnerships”, 11. b klase (2.grupa) piedalās projektā ar skolu (KTU inžinerijos licėjus) Kauņā, Lietuvā. Skolēni veido trīs ēku aprakstus no savas pilsētas, zīmē pēc sniegtā apraksta otras valsts (pilsētas) ēkas, kā arī veido prezentācijas par savas pilsētas ēkām. Projekts notiek šī mācību gada ietvaros.

 Projekts Euroscola

Eiropas Parlamenta pārstāvniecība Latvijā īsteno projektu Euroscola, kura ietvaros vidusskolas skolēniem ir iespēja uzvarēt konkursā un doties uz Eiropas Parlamenta ēku Strasbūrā, iepazīt parlamenta darbību vienu dienu pavadot sēžu zālē (pieņem lēmumus, balso). Konkursa ietvaros skolēni izstrādā konkursa pieteikumus (aktivitāte, kas organizēta skolā par EP tematiku) un iesniedz izvērtēšanai. Mūsu skolas komanda jau kopš septembra plāno spēli jauniešiem. Līdz 15.martam plānojam noorganizēt debašu turnīru un izspēlēt mūsu spēli ar citu Talsu novada skolu vidusskolēnu komandām.