Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Augstskolu piedāvājums

Latvijas Kultūras akadēmija piedāvā skolēniem dažādas aktivitātes tiešsaistē

Lai arī esošā situācija uz nenoteiktu laiku ir atcēlusi klātienes notikumus, Latvijas Kultūras akadēmija skolēniem piedāvā plašu klāstu tiešsaistes aktivitāšu, kurās iepazīties ar augstskolu, tās studējošajiem un pasniedzējiem, kā arī aktuālāko studiju piedāvājumu! 

Tikšanās ar Latvijas Kultūras akadēmijas pārstāvjiem un vēstnešiem: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/informativie-pasakumi-studiju-interesentiem/akademijas-vestnesi/

Semināri skolēniem par karjeras iespējām kultūrā: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/informativie-pasakumi-studiju-interesentiem/seminari-skoleniem-par-karjeras-iespejam-kultura/

Tiešsaistes sarunas par bakalaura studijām: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/informativie-pasakumi-studiju-interesentiem/tiessaistes-sarunas-par-bakalaura-studijam/


 Vidzemes Augstskola rīko digitālās info dienas

skolotājiem, skolēniem un viņu vecākiem

No 26. līdz 27. februārim tiešsaistē norisināsies vidusskolēnu pasākums “Digitālās info dienas”, kā ietvaros skolēni, viņu vecāki un skolotāji varēs apmeklēt lekcijas un satikt mācībspēkus, studentus un aplūkot Vidzemes Augstskolu virtuālā ekskursijā.


Studiju vides izzināšanas pasākuma mērķis ir iepazīstināt topošos studentus ar viņiem interesējošām studiju programmām, kā arī pašu augstskolu. Vidusskolēniem būs iespēja piedalīties tiešsaistes prezentācijās par sešiem Vidzemes Augstskolas piedāvātiem studiju virzieniem, uzspēlēt “Zināšanu bingo” un virtuāli apmeklēt Vidzemes Augstskolu naktī.


Savukārt vecāki un skolotāji tiešsaistē varēs aprunāties ar ViA rektoru Gati Krūmiņu. Otrajā norises dienā, 27. februārī, augstskolas studenti nedaudz pastāstīs par izvēlētajām studiju programmām. Saistošā sarunā jaunieši dalīsies gan savā ikdienā, gan ārpus studiju piedzīvojumos.


Digitālās info dienas ietvaros aicināti piedalīties ne tikai skolēni, bet jo īpaši viņu vecāki un skolotāji. Virtuālie ciemiņi, izmantojot Webex platformu, varēs viesoties Vidzemes Augstskolā, saņemt atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem, izprast augstskolas vidi, satikt studentus, lai, lemjot par topošo studiju vietu, gūtu pēc iespējas labāku izpratni.
PROGRAMMA:
26. februāris, piektdiena
12.00 – 16.00 Mini lekcijas (40 minūtes, sākums katru stundu)
15.00 – 16.00 Randiņā ar rektoru (skolotājiem un vecākiem)
12.40; 13.40; 14.40; 15.40 Mini prezentācijas
12.00 – 17.00 Zināšanu bingo (būs arī lieliskas balvas)
20.00 Tiešsaistes nakts ekskursija Vidzemes Augstskolā


27.februāris, sestdiena
13.00 – 16.30 Sarunas ar studentiem (katram studiju virzienam būs sava webex telpa)
12.00 – 13.30 Tiešsaistes ekskursija
13.40; 14.40; 15.40 Prezentācijas
12.00 – 17.00 Zināšanu bingo (būs arī lieliskas balvas)

Ņemot vērā piesardzības pasākumus Covid – 19 dēļ, augstskola jau otro gadu info dienas rīko
tiešsaistē. Digitālajās info dienas tiks translētas ViA YouTube kanālā un Facebook lapā.
Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: elina.sokolova@va.lv
Vidzemes Augstskola (ViA) ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas piedāvā 16 studiju programmas 6 studiju virzienos – Komunikācija, mediji un pārvaldība, Tūrisms un atpūta, Biznesa vadība, Informācijas tehnoloģijas, Būvniecība, Mehatronika.

 

 

Čau, vidusskolēn! 

Tuvojas Tava, iespējams, svarīgākā dzīves izvēle – ko darīt pēc vidusskolas, kura būs mana augstskola? Šie ir divi sarežģītākie jautājumi jebkuram vidusskolēnam, bet biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA vēlas tev palīdzēt padarīt šī izvēles vieglākas. Šis ir īstais brīdis, lai iepazītu augstskolu RISEBA un izvēlētos to par savu nākotnes ceļu veidotāju.

Negaidi vasaru, piesakies studijām RISEBA jau tagad. RISEBA Vasaras uzņemšana jau ir sākusies un uzņem apgriezienus. Izvēlies savu sapņu studiju programmu šeit: https://www.riseba.lv/lv/uznemsana/vasaras-uznemsana-2021-2022

Tev galvā noteikti ir arī neskaidrības un daudz jautājumu, “kura tad ir tā mana sapņu studiju programma?”.

Apmeklē RISEBA Atvērto durvju dienas, kurās Tev būs iespēja vairāk iepazīt augstskolu, kā arī aprunāties ar programmu direktoriem, kuri atbildēs uz visiem taviem jautājumiem. Vairāk informāciju meklē sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Esi gatavs studijām augstskolā un piesakies sagatavošanās kursiem, kuros apgūsi piecas dažādas tēmas, trīs mēnešu laikā. Kursi tev palīdzēs būt gatavam studijām uz visiem 100. Vairāk informāciju meklē šeit: https://www.riseba.lv/lv/riseba-sagatavosanas-kursi

Ja savu nākotni redzi arhitektūrā, tad tev noteikti noderēs RISEBA Zīmēšanas kursi, kuri palīdzēs tev sagatavoties iestājpārbaudījumam, pirms uzsāksi studijas arhitektūras programmā. 

Piesakies šeit: https://www.riseba.lv/lv/zimesanas-sagatavosanas-kursi-2021


Rīgas Tehniskās universitātes Atvērto durvju diena tiešsaistē 26.februārī plkst. 10.00

Pasākuma dienā būs iespēja sarunāties un sarakstīties ar RTU studentiem un personālu, uzdot viņiem interesējošos jautājumus, apmeklēt informatīvus vebinārus par uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem un studentu dzīvi RTU, kā arī izstaigāt universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību un pieteikties karjeras konsultācijām.

Pieteikšanās sarunām ar stendu pārstāvjiem no 21. februāra. 

https://ienac.rtu.lv/event/4856?fbclid=IwAR1Ds7HoDdB1Dx6odcu5m-0yTY70p7IEv5y7iSndlN17uIZ4dKUjQoX2FKg


Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina skolēnus no 10.-12. februārim piedalīties tiešsaistes Karjeras dienās, kurās būs iespēja iepazīt vairāk nekā 20 profesiju un nodarbošanās veidu un to  “aizkulises”.
Plašajā vebināru programmā ikviens varēs izvēlēties tēmas par sev  interesējošu profesiju vai nodarbošanās veidu, kurā attīstīt profesionālo karjeru. Vebinārus iespējams ieintegrēt arī dažādos  mācību priekšmetos un nodarbību laikā tiešsaistē pieslēgtiem tām tēmām, kuras jauniešiem visvairāk interesē.


Sīkāka informācija:  
https://www.llu.lv/lv/raksts/2021-01-20/skoleniem-iespeja-piedalities-llu-tiessaistes-karjeras-dienas

RTU Rīgas Biznesa skolas piedāvājums

"Veiksmīgs Start-up: mīts vai realitāte?" 

90% jaunuzņēmumu (start-ups) pārtrauc savu darbību un nekad nekļūst veiksmīgi. Kas ir jaunuzņēmumi un kā izveidot jaunuzņēmumu, kurš būs veiksmīgs? 
60 minūtēs kopā ar Rīgas Biznesa Skolu vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem!

Auditorija: 10. - 12. klases skolēniem. 

Darba valoda: angļu. 

Lai pieteiktos darbnīcai, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi admissions@rbs.lv

 

21.01.2021.

Vebinars par RBS dubulta grāda programmam.

Aicinām pieteikties online seminārā par dubultā grāda iespējām ar Norvēģijas Biznesa Skolu (BI Norwegian Business School). Pasākuma laikā būs iespejāms iepazīties ar RBS studentiem, kas jau ir absolvējuši šo dubultā grāda programmu un arī ar studentiem, kas šobrīd mācās Norvēģijā. 

Pasākumā varēs arī uzdot jautājumus Norvēģijas Biznesa Skolas pārstāvjiem. 

Reģistrācijas links: mlgn.to/8pbp


06.02.2021. 

Atvērto durvju diena teišsaistē. 

Skolēni varēs uzzināt  vai COVID-19 ir ieviesis izmaiņas iestāšanas prasībām un par to, kā šogad norisināsies uzņemšana. 

Pasākuma laikā būs iespejāms pievienoties dažādu interešu darba grupām un uzzināt pašu svarīgāko par savu nākotni. 

Un pats galvenais - mēs noteikti pastāstīsim, kādas īpašības mēs meklējam jaunajos kandidātos. 

Reģistrācijas links: mlgn.to/8mud


Šajā gadā mums ir lieliski jaunumi visiem skolēniem, kuri vēlas ne tikai uzlabot angļu valodas prasmes, bet arī sagatavoties Centralizētajiem Eksāmeniem angļu valodā un matemātikā.  

Vairāk informacāijas šeit: ieej.lv/WA83a


Studijas Dānijā

Prezentācijās var pievienoties jebkurš, kas vēlas uzzināt plašāk par kādu no jautājumiem, vai pats uzdot jautājumu!

PREZENTĀCIJU LAIKI:
Pieeja prezentācijai būs caur Google meet - jauniešiem ir tikai jāspiež uz linku un viņi pievienosies prezentācijai. 
 
Piedāvājam jauniešiem arī sekot studiju Facebook grupai, kur var sekot līdzi visiem jaunumiem par pieteikšanos un visiem svarīgākajiem termiņiem. Tur pat būs iespēja arī "satikt" citus jauniešus, kas šogad plāno doties studēt uz Dāniju. Facebook grupa: www.facebook.com/groups/318574612747737