Augstskolu piedāvājums 2021./2022. mācību gadā

Banku augstskola piedāvā:

Banku augstskola aicina vidusskolēnus uz digitālām Karjeras dienām 2022, kas notiks 8. un 9.februārī. Banku augstskola jau daudzus gadus saviem studentiem rīko Karjeras dienas, lai studenti satiktos ar saviem nākamajiem darba devējiem. Aicinām arī vidusskolēnus iepazīt uzņēmējus, kuros ir gaidīti Banku augstskolas studenti.

Šogad Banku augstskolas KARJERAS DIENĀS 2022 piedalīsies 25 uzņēmumi – AAS “Balta”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, Accenture Latvijas filiāle, AS “Air Baltic Corporation”, AS “BDO Latvia”, AS “KPMG Baltics”, AS “Swedbank”, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, ERGO, SIA “Allnex Latvia”, SIA “Assistant to Business”, SIA “Cabot Latvia”, SIA “Deloitte Latvia”, SIA “Elfa Distrelect”, SIA “Ernst &Young Baltic”, SIA “Grant Thornton Baltic”, SIA “PricewaterhouseCoopers”, SIA „MSC Shared Service Center Riga”, Valsts ieņēmumu dienests (VID), Valsts Kontrole, AS “SEB banka”, “Orange Sky Finance”, SIA “Albert Cliff”, biedrība “Latvijas Informācijas tehnoloģiju klāsteris” un Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.

Plašāk par pasākumu https://www.ba.lv/augstskola/zina/karjeras-dienas-2022-tiekamies-8-9-februari/

Reģistrēšanās forms.google.lv/BAkarjerasDienas22.

RTU piedāvā:

Aicinām piedalīties RTU Atvērto durvju dienā 28. janvārī ienac.rtu.lvKā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm – sporta iespējām, radošajiem kolektīviem, Studentu parlamentu, biznesa inkubatoru un citām ar studijām RTU saistītām aktivitātēm. Pasākums norisināsies 28. janvārī plkst. 12.00–18.00 tiešsaistē, tāpēc interesentiem ir iespēja tajā piedalīties, neizejot no mājām!

Pasākuma dienā skolēniem būs iespēja:

• iegūt daudz vērtīgas informācijas par studiju procesu RTU un pieteikšanos studijām;
  • sarunāties un sarakstīties ar RTU studentiem un personālu, uzdodot viņiem jautājumus;
  • apmeklēt informatīvus bezmaksas vebinārus par uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem un studentu dzīvi RTU;
  • izstaigāt universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību.

Papildus tam, šogad Atvērto durvju ietvaros norisinās EIT Food Hub Latvia organizētais karjeras pasākums “Nākotnes pārtikas veidotāji”, kurā interesenti varēs rast atbildes EIT Food uz tādiem jautājumiem kā “kā garšos nākotne?” un “kas to veidos?”.

Dalība pasākumā – bez maksas. Nepieciešams tikai reģistrēties.

RISEBA piedāvā:

Augstskola RISEBA rīko tiešsaistes pasākumu ZOOM platformā pirmdien, 8.novembrī, plkst. 16.00, lai iepazīstinātu ar bakalaura studiju programmām un studiju iespējām. Pieteikšanās - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS1rtmN7LSRltELA4E7SpG8zIIxUibV7X4x5KwLb6qZh7pqQ/viewform

Vidzemes Augstskola piedāvā:

Vidzemes Augstskola skolēnu brīvlaikā sagatavojusi piedāvājumu vidusskolēniem ar derīgu Covid-19 sertifikātu un tiešsaistes pasākumu 21.oktobrī, kur studiju programmu direktori, absolventi un studenti dalīsies ar saviem pieredzes stātiem.  Pielikumos informācija par abiem pasākumiem.