Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Notikumu kalendārs

Septembris

Ģimnāzija sociālajos tīklos

Arhīvs

2017./2018. m. g.

Kultūrizglītības programmas

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (7. – 9.kl. un 10. – 12.kl.grupa) - vadītāja Lita Freimane

Jauktais koris – diriģente Inga Akmene

Vokāli instrumentālais ansamblis (7.-12.kl.) – vadītāji Baiba Veismane-Rezonga un Singurs Zariņš

Teātra studija (7. – 12.kl.) – aktieris Reinis Boters

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.) – vadītāja Līksma Sokolova

Zumba (7. – 12.kl.) - vadītājs Ingus Stauģis

Jaunatnes darba programma

Eiropas Savienības jautājumu apguve (10. – 12.kl.) – vadītāja Linda Matisone

Sporta Programma

Atlētiskā vingrošana (9.-12. kl.) - vadītājs Artis Raitums

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.) – vadītāja Ilze Ventiņa

Citas programmmas

Spāņu valoda - vadītāja Anda Šņoriņa

Elektronika - vadītājs Gints Dreifogels

Video filmēšanas un montāžas pulciņš - vadītājs Kaspars Zvirgzdiņš

Eko skolas pulciņš - vadītāja Ieva Zariņa

Jauno elektroniķu skola - vadītājs Gints Dreifogels

Jauno ķīmiķu skola - vadītāja Ilze Ventiņa

Jauno fiziķu skola - vadītājs Guntars Ēcis

Uzņēmējdarbības skola - vadītāja Ieva Sebre

Pulciņu norises laiki



Interešu izglītības programmas Talsu Valsts ģimnāzijā 2011./2012.m.g.

Kultūrizglītības programma

Tautisko deju kolektīvs “Delveri” – pedagogs Lita Freimane /8. – 12.kl./

5. – 9.kl. meiteņu koris – diriģente Sandra Lielanse

Zēnu koris – diriģente Solveiga Dāvidsone

Jauktais koris – diriģente Baiba Veismane, kormeistare Inga Smildziņa, koru koncertmeistare Sandra Kārkliņa

Skatuves runas pulciņš un teātra sports – pedagogs Vaira Kamara

Literārās jaunrades klubs “Savējie” – pedagogs Līksma Sokolova

Žurnālistikas pulciņš „Jaunie žurnālisti” – pedagogs Ilze Kļaviņa

Vizuālās mākslas pulciņš – pedagogs Sanita Ziemele

Vides izglītības programma

Jauno ķīmiķu skola – pedagogs Ilze Ventiņa

Jauno matemātiķu skola – Inese Ķiršakmene

Jaunatnes darba programma

Debašu pulciņš „Ieskrējiens” – pedagogs Antra Grūbe

Sporta programma

Atlētiskā vingrošana meitenēm – pedagogs Georgs Lukjanovičs /10. – 12.kl/

Atlētiskā vingrošana zēniem – pedagogs Georgs Lukjanovičs /10. – 12.kl/

Sporta spēļu klubs – pedagogs Artis Raitums /7. – 12.kl./