Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Arhīvs

2020./2021.m.g.

Interešu izglītiba Talsu Valsts ģimnāzijā 1.-6. klasē

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (1.klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Pirmdiena 14.00-15.00 

Bērnu un jauniešu centrs

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (2.-3.klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Trešdiena 14.00-15.00 

Ceturtdiena 14.00-15.00

Tautas nams

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (4.-5.klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Trešdiena 15.00-16.00 

Ceturtdiena 15.00-16.00 

Tautas nams

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (6.-7.klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Trešdiena 16.00-17.00 

Ceturtdiena 16.00-17.00 

Tautas nams

Šahs (1.-6. klasei)

Pedagogs Maija Aveniņa

Pirmdiena 14.00-15.30 

Trešdiena 14.00-15.30 

Vecajās bērnu bibliotēkas telpās

Robotika (3.-5.klasei)

Pedagogs Klāvs Priedītis

Pirmdiena 14.00-15.30 

Trešdiena 14.00-15.30 

Piektdiena 14.15.30 

Vecajās bērnu bibliotēkas telpās

Robotika (1.-3.klasei)

Pedagogs Jana Damberga

Pirmdiena 14.00-15.00 

Trešdiena 14.00-15.00 

Vecajās bērnu bibliotēkas telpās

Koris (1.klasei)

Vadītāja Zane Apsīte

Otrdiena 13.10- 14.10 

Bērnu un jauniešu centrs

Ansamblis (3.klasei)

Vadītāja Zane Apsīte

Piektdiena 13.10-14.10 

Pirmskolas izglītības iestādē “Pīlādzītis”

Ansamblis (2.klasei un 4. - 6.klasei)

Vadītāja Ināra Pirvica

 

Pirmdiena 13.10 -14.00 2.klasei 

Pirmdiena 14.45 – 15.30 

4.-6.klasei

Talsu mūzikas skolā

Jaunais satiksmes dalībnieks (4.-5.klasei)

Pedagogs Sandra Zvirgzdiņa

Pirmdiena 14.45 – 15.30 

Ceturtdiena 14.45 – 15.30 

Stadions

Gribu būt mobils (6.klasei)

Sandra Zvirgzdiņa

Pirmdiena 14.45 – 15.30

Ceturtdiena 14.45 – 15.30

Stadions

Interešu izglītībaTalsu Valsts ģimnāzijā 7.-12.klase

 

2020./2021.m.g.

 

Kultūrizglītības programmas

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (7. – 9.kl.)

Vadītāja Nannija Pētersone

piektdiena 15:30 – 18:00

Tautas nams

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (10. – 12.kl.)

Vadītāja Nannija Pētersone

piektdiena 15:15 – 18:00

Tautas nams

Jauktais koris

Diriģente Baiba Veismane-Rezonga

Pēc individuāla plāna

Dziesmu skola

Vokāli instrumentālais ansamblis (7. – 12.kl.)

Vadītājs Singurs Zariņš 

Piektdiena

16:00 – 18:00

Dziesmu skola

 

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.)

Vadītāja Līksma Sokolova

 Pirmdiena 16:00 -17:30

Sporta halles foajē 

Jaunatnes darba programma

Debates (10. – 12.kl.)

Pedagogs Antra Grūbe

Pēc individuāla plāna

 

Sporta programmas

Atlētiskā vingrošana (7. – 12.kl.)

Pedagogs 

Artis Raitums

Pirmdiena

16:00 -17:00

Ceturtdiena

16:00 -17:00

Svaru zāle

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.)

Pedagoģe Ilze Ventiņa

Pirmdiena 16:00 – 17:30

Vecajās bērnu bibliotēkas telpās

Citas programmmas

Video filmēšanas un montāžas pulciņš

Vadītājs

Kaspars Zvirgzdiņš

Pēc individuāla plāna

 

Uzņēmējdarbības skola

Pedagogs 

Ieva Sebre

Pēc individuāla plāna

 

Jauno ķīmiķu skola

Pedagogs

Ilze Ventiņa

Pēc individuāla plāna

 

Jauno fiziķu skola

Pedagogs

Guntars Ēcis

Pēc individuāla plāna

 


2019./2020.m.g.

 

Kultūrizglītības programmas

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (7. – 9.kl.)

Vadītāja Kristīne Znotiņa

Pirmdiena, piektdiena 15:15 – 18:00

Zāle

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (10. – 12.kl.)

Vadītāja Kristīne Znotiņa

Pirmdiena, piektdiena 15:15 – 18:00

Zāle

Kora grupa

Diriģente Baiba Veismane-Rezonga

Otrdiena

08:10 – 09:10

Zāle

Vokāli instrumentālais ansamblis (7. – 12.kl.)

Vadītājs Singurs Zariņš

Ceturtdiena

15:15 – 17:00

Zāle

 

Teātra studija (7. – 12.kl.)

Aktieris Reinis Boters

Otrdiena 16:00 – 17:30

Zāle

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.)

Vadītāja Līksma Sokolova

Pirmdiena 15:15 -16:30

Bibliotēka

Jaunatnes darba programma

Debates (10. – 12.kl.)

Pedagogs Antra Grūbe

Pēc individuāla plāna

 

Sporta programmas

Atlētiskā vingrošana (9. – 12.kl.)

Pedagogs

Artis Raitums

Otrdiena

15:00 -17:00

Ceturtdiena

15:00 -17:00

Svaru zāle

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.)

Pedagoģe Ilze Ventiņa

Pirmdiena 15:15 – 16:30

110.kab.

Citas programmmas

Video filmēšanas un montāžas pulciņš

Vadītājs

Kaspars Zvirgzdiņš

Trešdiena 15:15 – 17:00

214.kab.

Franču valodas pulciņš

Pedagogs Egons Ķiršakmens

Trešdiena, Ceturtdiena 15:15 – 15:55

109.kab.

Uzņēmējdarbības skola

Pedagogs

Ieva Sebre

Pēc individuāla plāna

 

Jauno ķīmiķu skola

Pedagogs

Ilze Ventiņa

Pēc individuāla plāna

 

Jauno fiziķu skola

Pedagogs

Guntars Ēcis

Pēc individuāla plāna

 


2018./2019.m.g.

 

Kultūrizglītības programmas

Kora grupa

Diriģente Baiba Veismane-Rezonga

Otrdiena

08:00 – 09:10

Zāle

Vokāli instrumentālais ansamblis (7. – 12.kl.)

Vadītājs Singurs Zariņš

Ceturtdiena

15:15 – 17:00

Zāle

 

Teātra studija (7. – 12.kl.)

Aktieris Reinis Boters

Otrdiena

15:15 – 17:00

Zāle

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.)

Vadītāja Līksma Sokolova

Otrdiena

15:15 – 17:00

Bibliotēka

Jaunatnes darba programma

EiropasSavienības jautājumu apguve (10. – 12.kl.)

Pedagogs

Linda Matisone

Pirmdiena

15:15-16:30

109.kab.

Sporta programmas

Atlētiskā vingrošana (9. – 12.kl.)

Pedagogs

Artis Raitums

Otrdiena

15:00 -17:00

Ceturtdiena

15:00 -17:00

Svaru zāle

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.)

Pedagoģe Ilze Ventiņa

Trešdiena

15:15-16:00

110.kab.

Citas programmmas

Spāņu valodas pulciņš

Pedagogs

Anda Šņoriņa

Pirmdiena

15:15-16:00

211.kab.

Elektronikas pulciņš

Pedagogs

Gints Dreifogels

Pirmdiena

15:15 - 16:40

113. kab.

Video filmēšanas un montāžas pulciņš

Vadītājs

Kaspars Zvirgzdiņš

Trešdiena

15:15-16:40

214.kab.

Uzņēmējdarbības skola

Pedagogs

Ieva Sebre

Pēc individuāla plāna

 

Jauno ķīmiķu skola

Pedagogs

Ilze Ventiņa

Pēc individuāla plāna

 

Jauno elektroniķu skola

Pedagogs

Gints Dreifogels

Pēc individuāla plāna

 

Jauno fiziķu skola

Pedagogs

Guntars Ēcis

Pēc individuāla plāna

 

 


2017./2018. m. g.

Kultūrizglītības programmas

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (7. – 9.kl. un 10. – 12.kl.grupa) - vadītāja Lita Freimane

Jauktais koris – diriģente Inga Akmene

Vokāli instrumentālais ansamblis (7.-12.kl.) – vadītāji Baiba Veismane-Rezonga un Singurs Zariņš

Teātra studija (7. – 12.kl.) – aktieris Reinis Boters

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.) – vadītāja Līksma Sokolova

Zumba (7. – 12.kl.) - vadītājs Ingus Stauģis

Jaunatnes darba programma

Eiropas Savienības jautājumu apguve (10. – 12.kl.) – vadītāja Linda Matisone

Sporta Programma

Atlētiskā vingrošana (9.-12. kl.) - vadītājs Artis Raitums

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.) – vadītāja Ilze Ventiņa

Citas programmmas

Spāņu valoda - vadītāja Anda Šņoriņa

Elektronika - vadītājs Gints Dreifogels

Video filmēšanas un montāžas pulciņš - vadītājs Kaspars Zvirgzdiņš

Eko skolas pulciņš - vadītāja Ieva Zariņa

Jauno elektroniķu skola - vadītājs Gints Dreifogels

Jauno ķīmiķu skola - vadītāja Ilze Ventiņa

Jauno fiziķu skola - vadītājs Guntars Ēcis

Uzņēmējdarbības skola - vadītāja Ieva Sebre

Pulciņu norises laiki



Interešu izglītības programmas Talsu Valsts ģimnāzijā 2011./2012.m.g.

Kultūrizglītības programma

Tautisko deju kolektīvs “Delveri” – pedagogs Lita Freimane /8. – 12.kl./

5. – 9.kl. meiteņu koris – diriģente Sandra Lielanse

Zēnu koris – diriģente Solveiga Dāvidsone

Jauktais koris – diriģente Baiba Veismane, kormeistare Inga Smildziņa, koru koncertmeistare Sandra Kārkliņa

Skatuves runas pulciņš un teātra sports – pedagogs Vaira Kamara

Literārās jaunrades klubs “Savējie” – pedagogs Līksma Sokolova

Žurnālistikas pulciņš „Jaunie žurnālisti” – pedagogs Ilze Kļaviņa

Vizuālās mākslas pulciņš – pedagogs Sanita Ziemele

Vides izglītības programma

Jauno ķīmiķu skola – pedagogs Ilze Ventiņa

Jauno matemātiķu skola – Inese Ķiršakmene

Jaunatnes darba programma

Debašu pulciņš „Ieskrējiens” – pedagogs Antra Grūbe

Sporta programma

Atlētiskā vingrošana meitenēm – pedagogs Georgs Lukjanovičs /10. – 12.kl/

Atlētiskā vingrošana zēniem – pedagogs Georgs Lukjanovičs /10. – 12.kl/

Sporta spēļu klubs – pedagogs Artis Raitums /7. – 12.kl./