Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Interešu izglītība

Interešu izglītiba Talsu Valsts ģimnāzijā 1.-6. klasē 2021./2022. m.g.

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (1.-2. klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Otrdiena, ceturtdiena 13.00-13.40

Aktu zāle

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (3.-4. klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Otrdiena, ceturtdiena 13.45-14.25

Aktu zāle

Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (5.-6. klasei)

Vadītāja Iveta Kālberga

Otrdiena, ceturtdiena 14.30-15.10 

Aktu zāle

Šahs (1.-6. klasei)

Pedagogs Maija Aveniņa

Pirmdiena, trešdiena 13.00-15.00 

310.kab. 

Robotika (1.-2.klasei)

Pedagogs Ieva Sebre

Otrdiena 13.00-15.00

311.kab.

Robotika (3.-5.klasei)

Pedagogs Roberts Pičukans

Piektdiena 13.00-15.00 

311.kab.

Ansamblis (1.-3. klasei)

Vadītāja Zane Apsīte

Trešdiena, piektdiena 13.45-14.25

308.kab. 

Interešu izglītiba Talsu Valsts ģimnāzijā 7.-12. klasē 2021./2022. m.g.

Kultūrizglītības programmas

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (7. – 9.kl.)

Vadītāja Nannija Pētersone

Otrdiena, piektdiena 15.30 – 17.00

Aktu zāle

Tautisko deju kolektīvs „Delveri” (10. – 12.kl.)

Vadītāja Nannija Pētersone

Otrdiena, piektdiena 17.00 – 18.30

Aktu zāle

Jauktais koris

Diriģente Baiba Veismane-Rezonga

Otrdiena 08.00-09.10

Aktu zāle

Vokāli instrumentālais ansamblis (7. – 12.kl.)

Vadītājs Singurs Zariņš 

Trešdiena

15.15 – 17.30

Aktu zāle

 

Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.)

Vadītāja Līksma Sokolova

 Pirmdiena 15.15 -17.30

Bibliotēka 

Jaunatnes darba programma

Eiropas savienības jautājumu apguve (10. – 12.kl.)

Pedagogs Antra Grūbe

Pēc individuāla plāna

 

Sporta programmas

Atlētiskā vingrošana (7. – 12.kl.)

Pedagogs  Artis Raitums

Otrdiena, Ceturtdiena

17.30-18.30

Stadions

Vides izglītības programma

Ģimnāzistu ķīmiķu skola (9. – 12.kl.)

Pedagoģe Ilze Ventiņa

Pēc individuāla plāna

 

Citas programmmas

Mediju pulciņš

Pedagogs Kaspars Zvirgzdiņš

Ceturtdiena 15.30-17.30

Tornītis

Radioelektronika 6.-8.klasei

Pedagogs Guntars Ēcis

Trešdiena 15.15 - 17.15

108.kab.

Uzņēmējdarbības skola

Pedagogs Ieva Sebre

Pēc individuāla plāna

 

Jauno ķīmiķu skola

Pedagogs Ilze Ventiņa

Pēc individuāla plāna

 

Jauno mediķu skola

Pedagogs Arita Rituma

Pēc individuāla plāna