Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

EKOskola

2017./2018. m.g. 

Novembris

Ekoskolu Rīcības dienas - Ekoskolu Rīcības dienas šogad īpaši aktualizēja pārtikas izšķērdēšanu. Visu kampaņas laikā rīkoto pasākumu mērķis ir piedāvāt risinājumus, kā iespējams iesaistīties globālās problēmas risināšanā vietējā mērogā. Rīcības dienas veltītas svarīgākajām vides problēmām - klimata pārmaiņām, dabas vērtību izzušanai, atkritumu daudzuma pieaugumam un izšķērdīgam patēriņam. Jau piekto gadu pēc kārtas Ekoskolas visā pasaulē piedalās nedēļu ilgā kampaņā.

Kā piedalījāmies mēs?

Ekoskolas jaunieši izaicināja visu skolu labprātīgi iesaistīties izaicinājumos.

PIRMDIENA – Gatavojāmies visas nedēļas aktivitātēm.

OTRDIENA - Lai mazinātu pārtikas atkritumu daudzumu, izaicinājām skolēnus nopirkt tik, cik paši spēj apēst, un izēst šķīvi tukšu. 137 šķīvji tika izēsti līdz pēdējai kripatai, un šīs izmaiņas atzinīgi novērtēja  arī virtuves darbinieki!

TREŠDIENA - Lai parūpētos par savu veselību, izaicinājām skolēnus un skolotājus ierasties bez kosmētikas un parādīt savu “ĪSTO SEJU”.

CETURTDIENA – Pasākuma kulminācija akcijā “Diena bez telefona”. 140 skolēni un skolas darbinieki bija gatavi šķirties no sava telefona, kā rezultātā beidzot viens otru apskatījām un kārtīgi izrunājāmies. Vai ne?

PIEKTDIENA – draudzīgā “”DOD PIECI” diena, kurā paziņojām akcijas rezultātus un nosvinējām paveikto!

Visas nedēļas laikā bija iespējams piedalīties arī fotokonkursā “Latviskais šķīvis”.

 

Decembris

Sadarbībā ar Ekoskolu tika rīkota akcija "Izglāb eglīti", tāpēc šogad klašu telpas nedekorēja ar no meža nestām eglītēm. Katra klase izpaudās radoši un izveidoja savu Ziemassvētku koku. Visas klases piedalījās skaistāko skolas EKO-EGLĪŠU konkursā! Konkursā balvu ieguva četras eglītes, jo visas bija vienlīdz skaistas. Konkursa galveno balvu ieguva skolas egles autors Jānis Bērziņš.