Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Notikumu kalendārs
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pedagogi

 

Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi 2020./2021. mācību gadā.

Individuālai saziņai ar skolotājiem aicinām vecākus izmantot e-klases pastu.    


Alkšbirze Dina - sākumskolas skolotāja, angļu valodas skolotāja, 3.a klases audzinātāja

Apsīte Zane - mūzikas skolotāja, palīgskolotāja un asistente

Aveniņa Maija - šaha pulciņa vadītāja

Balode Aija - latviešu valodas un literatūras skolotāja

Bašta Mērija - matemātikas skolotāja, 7.b klases audzinātāja

Bērziņš Jānis - dizaina un tehnoloģiju, tehniskās grafikas skolotājs

Biedriņa Ilze - matemātikas skolotāja, 7.a klases audzinātāja

Bieriņa Ligija - matemātikas skolotāja

Burkhardte Baiba - vācu valodas skolotāja, 8.c klases audzinātāja

Damberga Jana - vēstures un sociālo zinību skolotāja, 8.a klases audzinātāja

Danne Mārtiņš - ģeogrāfijas skolotājs

Ēcis Guntars - fizikas, informātikas un inženierzinību skolotājs

Fokerots Imants - fizikas skolotājs

Gedrovica Laila - sākumskolas skolotāja, angļu valodas skolotāja, 1.a klases audzinātāja

Gedrovics Jānis - direktora vietnieks izglītības jomā (informātikas jomā), informātikas un programmēšanas skolotājs

Grīnberga Inese - matemātikas skolotāja

Grīvane Aija - latviešu valodas un literatūras skolotāja, 8.b klases audzinātāja

Grūbe Antra - Latvijas vēstures, pasaules vēstures, vēstures un sociālo zinību, filozofijas, politikas un tiesību skolotāja

Iesalniece Sandra - mūzikas un kristīgās mācības skolotāja

Indriksone Anita - sākumskolas skolotāja, 3.b klases audzinātāja

Karlušas Lauris - sporta skolotājs, 5.b klases audzinātājs

Kālberga Iveta - direktora vietniece mācību darbā, 5.a klases audzinātāja

Kļaviņa Gita - pagarinātās grupas skolotāja

Kļaviņa Ilze - direktora vietniece mācību darbā, latviešu valodas un literatūras skolotāja

Krišmane Iveta - deju kolektīva “Sprīdīši” koncertmeistare

Kuike Asja - dabaszinību skolotāja, 4.a klases audzinātāja

Ķiršakmens Egons - angļu valodas skolotājs, franču valodas pulciņa vadītājs

Lāce Anda - sociālais pedagogs

Leimane Kornēlija - krievu valodas skolotāja, 9.a klases audzinātāja

Mārtinsone Aija - sākumskolas skolotāja, 2.a klases audzinātāja

Mazjāne Diāna - sporta skolotāja

Osipova Ilze - latviešu valodas un literatūras skolotāja, 7.c klases audzinātāja

Ozola Agnese - sākumskolas skolotāja, 2.b klases audzinātāja

Paleja Inguna - matemātikas skolotāja, 12.a klases audzinātāja

Petroženko Elīna - krievu valodas, datorikas skolotāja, 4.b klases audzinātāja

Pētersone Nannija - tautas deju kolektīva “Delveri” vadītāja

Pirvica Ināra - mūzikas skolotāja

Priedītis Klāvs - robotikas skolotājs

Puriņa Antra - latviešu valodas, literatūras un teātra mākslas skolotāja

Raitums Artis - atlētiskās vingrošanas pulciņa vadītājs

Rituma Arita - bioloģijas skolotāja

Rodiņa Saiva - sporta skolotāja

Rosicka Irina - psiholoģe

Rusecka Inga - angļu valodas skolotāja

Sebre Ieva - ekonomikas, komerczinību, sociālo zinību, datorikas skolotāja, 12.b klases audzinātāja

Sebris Gundars - direktors, fizikas skolotājs

Smildzēja Ieva - metodiķe, sociālo zinību, lietišķās etiķetes, psiholoģijas skolotāja, pedagogs karjeras konsultants, 10.klases audzinātāja

Sokolova Līksma - kulturoloģijas un teātra mākslas skolotāja, latviskās jaunrades kluba “Savējie” vadītāja

Šmite Ilze - logopēde

Šņoriņa Anda - angļu valodas skolotāja

Šņoriņš Andris - sporta skolotājs

Štoka Arta - ārstnieciskās fizkultūras vadītāja, fizioterapeite

Štoka Ināra - speciālās izglītības skolotāja, 3.c un 4.c klases audzinātāja

Tarasova Inessa - krievu valodas, informātikas skolotāja, 11.b klases audzinātāja

Tindenovska Dace - vizuālās mākslas un matemātikas skolotāja, 6.a klases audzinātāja

Veismane-Rezonga Baiba - mūzikas skolotāja, jauktā kora diriģente

Ventiņa Ilze - ķīmijas skolotāja

Vronovska Jolanta - angļu valodas skolotāja

Zaļkalne Zane - angļu valodas skolotāja, 11.a klases audzinātāja

Zariņa Ieva - sākumskolas skolotāja, 1.c klases audzinātāja

Zariņš Singurs - direktora vietnieks izglītības jomā (ārpusklases darbs), sporta skolotājs, vokāli intrumentālā ansambļa vadītājs, 9.b klases audzinātājs

Zaure Dace - koncertmeistare

Zīlniece Malda - dizaina un tehnoloģiju, vizuālās mākslas skolotāja

Zitmane Ilona - sākumskolas, vizuālās mākslas skolotāja, 1.b klases audzinātāja

Zvirgzdiņa Sandra - sporta skolotāja, 6.b klases audzinātāja

Zvirgzdiņš Kaspars - video pulciņa vadītājs


Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi 2019./2020.mācību gadā

 

 

 

Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi 2018./2019. mācību gadā

 

Talsu Valsts ģimnāzijas darbinieki

2018./2019. m.g.


 

Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi

2017./2018. m.g.

Talsu Valsts ģimnāzijas darbinieki

2017./2018. m.g.

 

Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi un darbinieki

2016./2017. m.g.

 

 

 

Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi

2015./2016. m.g.

 

 


Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi un darbinieki

2014./2015. m.g.