Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Notikumu kalendārs
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Pasākumi

19. oktobrī Talsu Valsts ģimnāzija rīkoja tālākizglītības kursus "Pētniecisko prasmju attīstīšana ķīmijā pamatskolā", realizējot sadarbību starp Ventspils un Talsu novadu. Pateicoties Talsu Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotājas Ilzes Ventiņas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolotājas Vitas Bērzlejas iniciatīvai, šādus kursus bija iespēja īstenot. Nodarbībā piedalījās 25 ķīmijas skolotāji, kuri snieguši atsauksmes, ka šāda veida sadarbība ir ļoti lietderīga. Augsti tika novērtēta kursu vadītāju prasme organizēt nodarbību tiešsaistes vidē, demonstrējot arī eksperimentus. Skolotāji snieguši atgriezenisko saiti par nodarbību, kas parāda kursu satura kvalitāti.

Trešdien, 6. oktobrī, Talsu novada latviešu valodas skolotāji tika aicināti uz kopīgu tikšanos Sabilē. Vispirms Sabiles pilsētas patriots un gids Māris Lācis skolotājas izvadāja pa Sabiles ceļiem un neceļiem, lai apskatītu skaistākās pilsētas vietas un noklausītos interesantākos stāstus. Bet vēlāk skolotājām bija īpašs pārsteigums - aktiera Mārtiņa Vilsona koncertuzvedums "Aleksanrdam Čakam 120".

Koncertuzveduma laikā šķita neticami, ka darba nedēļas vidū, kad vēl tikko katra domās pārcilāja stundās paveikto un jau pārdomāja rītdien ieplānoto, pēkšņi laiks apstājās un bija brīdis, lai tā pa īstam ieklausītos dzejā, mūzikā, arī sevī. Mārtiņa Vilsona izpildījums bija tiešām izcils, un Aleksandrs Čaks, kā vienmēr, pārlaicīgs.

Skolotājas atzina, ka ir bijis ļoti iedvesmojoši izbaudīt šo dienu kopā ar kolēģiem, noderīgi bijis arī pārrunāt aktuālākās problēmas un apzināt iespējas, kā pilnveidot savu darbu ar skolēniem. Un gūt piepildījumu, lai atkal varētu turpināt iedvesmot savus skolēnus!

Vislielākā pateicība Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra direktorei Gintai Petrai par ielūgumu!

Skolotāja Ilze Osipova