Pieteikšanās konkursam EUROSCOLA

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs ir izsludinājis kārtējo konkursu vidusskolēniem. Konkursa balva ir ceļojums 24 skolēniem uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francija), lai iepazītu EP darbu klātienē un, tiekoties ar jauniešiem no citām ES dalībvalstīm, diskutētu par visdažādākajiem ES jautājumiem.

Talsu Valsts ģimnāzijas 10. un 11. klašu skolēni tiek aicināti pieteikties komandā konkursa darba izstrādei. Pieteikšanās ilgst līdz š.g. 23. janvārim. Pieteikumā norādi vārdu, uzvārdu, īsi pamato, kādēļ vēlies piedalīties un norādi divas tevi interesējošās tēmas no tām, kuras Eiropas Parlaments apspriedīs 2017. gadā (asylum reform, tax evasion, combating terrorism, digital borders, energy and climate).

Pietiekšanās beigusies

Euroscola