UNESCO ASP plānošanas seminārs
15.04.2015 plkst. 10.00

UNESCO Asociēto skolu projekta seminārs,kura caurviju tēma būs cilvēktiesību izglītība un dabas un kultūras mantojuma izzināšana kā līdzeklis atbildīgas un empātiskas personības pilnveidošanā skolā. Seminārā runāsim par to, kā veicināt katra indivīda atbildīgu attieksmi pret sevi, savu ģimeni, savu tautu, valsti un pasauli.

Par cilvēktiesībām skolā un to nozīmi gan tolerantas skolas vides veidošanā, gan mācību saturā un procesā stāstīs Latvijas Cilvēktiesību centra eksperte Sigita Zankovska-Odiņa. Tukuma muzeja direktore Agrita Ozola runās par vārda brīvības un cilvēktiesību tēmām, stāstot par Sibīrijā rakstītajām vēstulēm uz bērza tāss, kas iekļautas UNESCO programmas “Pasaules atmiņa” Latvijas nacionālajā reģistrā. Savukārt Nacionālā Botāniskā dārza izglītības darba vadītāja Dace Miezīte uzstāsies ar prezentāciju par atbildīgas attieksmes veidošanu pret dabu un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu.

Seminārs notiks Salaspilī, Nacionālā Botāniskā dārza jaunatklātajā Oranžērijā (Miera ielā 1) š.g. 15.aprīlī plkst.11:00.

Visi notikumi