Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

ZPD konference 25.01.2022 22:07

Talsu Valsts ģimnāzijā janvāris vidusskolas klasēs ir īpašs ar skolēnu zinātniski pētniecisko darbu izstrādes pēdējiem soļiem, paveiktā darba prezentācijām ģimnāzijas konferencē un veiksmīgāk izstrādāto darbu iesniegšanu reģiona konferencē.

Šajā mācību gadā divdesmit deviņi  11. un 12. klašu skolēni uzrakstīja 26 zinātniskās pētniecības darbus. Pēc ģimnāzijas konferences, kas notika 20. janvārī, zināms, ka 23 darbi tiks iesniegti konkursam Kurzemes reģionā Liepājas Universitātei.

Ģimnāzijas konferenci atklāja jau par tradīciju kļuvusī "ZPD himna", šoreiz Marijas Rezongas un Mikus Krastiņa izpildījumā. Par dziesmas ierakstu studijā sakām paldies skolotājai Baibai Veismanei-Rezongai! Darbu lasījumi notika 5 darba grupās. Katrā no tām prezentācijas vērtēja gan savas jomas speciālisti un ģimnāzijas padomes vecāki, gan arī skolotāji un skolēni, 45.zinātniskās pētniecības darbu konferences laureāti.

Latvijas skolēnu 46.zinātniskās pētniecības darbu reģiona un valsts posma konferences arī 2022.gadā notiks tiešsaistē iPoster platformā. Jau 4.martā ģimnāzistiem būs iespēja piedalīties konferencē Liepājas Universitātē, un daļa no viņiem arī, iespējams, startēs Valsts konferencē 25. martā. Vēlam veiksmi! 


Pievienotie attēli