Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Zinātnieku nakts 01.10.2012 13:24

Lauma Feldmane (12.a): "Uz Zinātnieku nakti ir vērts braukt,lai uzzinātu par apkārtējo vidi un tās ietekmi,tēmas, kuras parasti mācību programmās neiekļauj. Kā arī tādēļ,lai redzētu augstskolu dzīvi,kurās,iespējams, nākotnē mācīsimies."
Zane Vēvere (12.b): "Zinātnieku naktī man patīk tas, ka tu redzi skolas un augstskolas no cita skatu punkta. Citiem iesaku braukt uz šo pasākumu tādēļ, ka var uzzināt daudz jauna un ka tas ir interesanti :)"
Elīza Trama (11.a): "Patika, ka bija dažādība, tika rādītas intersantas lietas, eksperimenti. Bija forši, ka interesanti stāstīja. Bija tik daudzas vietas, kuras gribējās apskatīt, tikai žēl, ka laika nebija tik daudz. Jābrauc citiem arī, lai saprastu, ka zinātne var būt interesanta un saistoša."
Nikola Kārša (10.): "Man vislabāk patika Rīgas Stradiņa Universitātē ekseperimenti. Piemēram, sajaucot visvienkāršākās vielas (kālija hlorīds+sērs) var dabūt troksni, ko pat dzirdēs ārpus ēkas! Ļoti piesaistīja Stradiņos melu detektors, pie tā bija ļoti garas rindas un vienam cilvēkam pārbaude prasīja ap 15 minūtēm, tāpēc neizstāvējām, jo mums nebija tik daudz laika! Es ieteiktu braukt visiem, kas grib uzzināt kaut ko jaunu, tiem, kas vēl nezina, kur studēt, vai arī jau ir izdomājuši, noteikti var apmeklēt šīs skolas. Man pašai jau radās priekšstats, kur un par ko es pati vēlos studēt!"
Elena Vecmane (11.a): "Zinātnieku nakts bija ļoti interesanta. Man personīgi vislabāk patika Rīgas Stradiņa Universitātes apmeklējums. Daudzie eksperimenti bija interesanti. Es ieteiktu citiem arī braukt,jo patiešām tā ir lieliska pieredze, tu vari uzzināt tik daudz jauna un plus vēl klāt iepazīt dažādas universitātes, kur iespējams vēlētos mācīties nākotnē :)"
Renāte Nagobade (10.): "Patika eksperimenti Stradiņa Universitātē un LU Ģeogrāfijas fakultātē. Bija interesanti arī Medicīnas muzejā un LU Ķīmijas fakultātē. Nākošgad noteikti gribētu braukt atkal, jo bija interesantāk nekā gaidīju un galvenais jautri. :)"
Ance Kirilova (9.a): "Bija ļoti jauks un interesants brauciens, izstaigājām  muzejus. Šādi pasākumi noder visiem, jo vari izvēlēties, kas pa tiešām interesē. Nākamgad noteikti braukšu atkal!"
Anete Ūdre (12.b): "Man vislabāk Zinātnieku naktī patika iespēja pabūt Rīgas Stradiņa Universitātē un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Šis brauciens bija lieliska iespēja apskatīt tās vietas, kuras diez vai es ikdienā apskatītu. Iesaku citiem braukt uz Zinātnieku nakti, jo tā ir lieliska izdevība apskatīt jaunas vietas un uzzināt daudz ko jaunu!"

Annija Admidiņa (11.a): "Man pasākums ļoti patika. Tas bija tiešām izdevies, un kā jau katru gadu spēja pārsteigt ar dažādiem zinātniskiem eksperimentiem, paraugdemonstrējumiem, kuros varējām piedalīties arī mēs. Zinātnieku nakts paver jaunu skatījumu uz zinātni, parādot tās interesanto pusi. Nākamgad atkal noteikti piedalīšos šajā pasākumā un iesaku to darīt arī citiem. Reinis Sakne (11.a): "Man patika kompānija, eksperimenti un tas, ka varēja iemēģināt savu roku dažādos eksperimentos."

Dalība Zinātnieku naktī - lieliska iespēja jaunajiem zpd autoriem iepazīties ar atklājumiem un iespējās dabaszinībās.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

izglītības pasākums