Žetonvakars 2020 24.03.2020 11:22

Kad sācies attālinātais mācību process, un visi sākam novērtēt, cik ļoti mums pietrūkst skola, laiks atskatīties uz 2020.mācību gada žetonvakaru, kurā Talsu Valsts ģimnāzijas piederības zīmi saņēma 12.a un 12.b klases skolēni, audzinātāji Ilze Biedriņa un Mārtiņš Danne

12.klašu skolēni ar režisora Reiņa Botera palīdzību bija sagatavojuši lielisku sarunu šovu “Brokastu sarunas vakarā”, kurā priecēja ar saviem talantiem, spēju improvizēt un uzjautrināt visus klātesošos. Jums izdevās!

Vakara gaitā tika kronēti 2019./2020.mācību gada skolas karaliene un karalis - Monta Megija Učelniece un Ansis Kaspars Grīnbergs, vicekaralienes un vicekaraļa statuss šogad - Ketlīnai Kālbergai un Artim Zutim. Apsveicam!

Foto: Aivars Vilks

Žetonvakars 2020