Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Volejbola sacensības 23.02.2020 19:15

21. februārī Dundagā jau 18. gadu pēc kārtas norisinājās skolu kausa "Piena spēks" 1. posma volejbola sacensības, kurās Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 7.-9.klašu un vidusskolas meiteņu komanda.

Pamatskolas meiteņu komandai bija obligāti jāuzvar pirmajā spēlē Talsu 2.vidusskola, lai turnīrā ieņemtu pirmo vietu un saņemtu iespēju piedalīties 2.posma sacensībās Rīgā. Ļoti sīvā pirmā seta galotnē meitenes tomēr nenoturēja nelielu pārsvaru un atzina otras komandas pārākumu ar 20:21. Diemžēl otrajā setā meitenes nespēja attapties no sīvā galotnē zaudēta pirmā seta un tika piedzīvots zaudējums ar 16:21, visā spēlē ar 0:2! 

Otrajā spēlē salīdzinoši pārliecinoši tika uzvarēta Dundagas komanda ar setu attiecību 2:0, līdz ar to visā turnīrā izcīnīta 2.vieta!

Vidusskolas jaunietēm sacensības sākās ar Dundagas vidusskolas komandas pievarēšanu setos ar 2:0. 

Par 1.vietu mini turnīrā bija jācīnās ar Talsu 2.vidusskolu. Pirmais sets ritēja punkts punktā, bet galotnē labāk nospēlēja ģimnāzijas meitenes un uzvarēja ar 21:17. Otrajā setā diemžēl daudz kļūdas servju uzņemšanā un likumsakarīgs zaudējums ar 12:21. 

Izšķirošais sets sākās ar ļoti labām pretinieču servēm un rezultātu 0:5. Meitenes cīnījās līdz galam, bet līdz mazam pārsteigumam nedaudz pietrūka, atzīstot Talsu 2.vidusskolas komandas pārākumu ar 12:15 un spēlē ar 1:2.

7.-9.klašu komandā spēlēja - Endžija Birgere, Paula Kristiāna Eglīte, Līva Eglīte, Megija Gruika, Kristena Smildzēja, Diāna Lubgane un Samanta Lūse.

Vidusskolas komandā spēlēja - Kerija Andersone, Karīna Marta Alkšbirze, Inita Ķibure, Līva Krista Učelniece, Patrīcija Palameika, Vanesa Aleksīna un Asnate Lindermane. 

Liels paldies meitenēm par cīņas sparu un iegūtajām emocijām!

Sporta skolotājs Singurs Zariņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sacensības