Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu Valsts ģimnāzijas vieglatlēti triumfē novada atklātajā olimpiādē vieglatlētikā. 09.10.2015 15:37

Vidusskolas jaunieši uzvarēja gandrīz visās iespējamās disciplīnās. Lodes grūšanā Dāvim Ūdrim 1.vieta, Aleksandrs Strikaitis 2.vietā. Šķēpa mešanā 1.vieta Mikam Oskerko un otrais arī mūsu Aleksandrs Strikaitis. 60m skrējienā atkal pārliecinošs triumfs Emīlam Saukam 1.vieta un  3.vietā Rūdis Laizāns. Tāllēkšanā goda pjedestāla augstākais pakāpiens atkal pieder mums – 1.vietā Dāvis Ūdris, kurš vienīgais spēja aizlekt tālāk par 6m un 3.vietā Emīls Sauka. 1000m skrējienā visiem pa priekšu atskrēja mūsu Artūrs Silgals izcīnot 1.vietu. Vienīgā disciplīna, kur 1.vietu atdevām Rojas vidusskolai bija augstlēkšana. Augstlēkšanā 2.vieta Mikam Oskerko un 3.vietā Rūdis Laizāns. Protams, komandu vērtējumā vidusskolu grupā jauniešiem Talsu Valsts ģimnāzijai 1.vieta un kauss.

Arī  8.-9.klašu grupas zēni  savāca visvairāk 1.vietu un uzvarēja komandu vērtējumā tiekot pie kausa. Individuāli 1.vietu 60m skrējienā izcīnīja Kristaps Alsbergs. Krišjānis Suntažs izcīnīja 1.vietu gan lodes grūšanā, gan šķēpa mešanā. Roberts Gaigals 1.vietā augstlēkšanā. Rolands Pūliņš 2.vietā augstlēkšanā. Komandai vērtīgus punktus nopelnīja arī Dinass Talents 1000m distancē izcīnot 7.vietu.

Arī mūsu daiļā dzimuma pārstāves daudz neatpalika no zēniem. Vidusskolu grupā jaunietēm kopvērtējumā ar 137 punktiem tika izcīnīta 2.vieta, tikai par vienu punktu piekāpjoties Dundagas vidusskolai. Savukārt individuāli tika izcīnītas 3 uzvaras. Undīne Paipala izcīnīja 1.vietu lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Laima Cīrule 1.vietā augstlēkšanā un 2.vietā Lodes grūšanā. 800m skrējienā 2.vietu izcīnīja Laura Brāle 3.vietu Linda Dišlere. Komandā veiksmīgi startēja arī Dace Dzene, izcīnot 6.vietu tāllēkšanā un Paula Strādniece, izcīnot 7.vietu tāllēkšanā.

8.-9.klašu grupā līdzīgi kā mūsu vidusskolniecēm nieka 4 punktiņi pietrūka, lai uzvarētu komandu vērtējumā. Ar 109 punktiem meitenes izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties Dundagas meitenēm (sākumā, tiesnešu kļūdas dēļ, mums tika piešķirta 3.vieta). Individuāli uguņoja Luīze Katrīna Zeļģe, kas izcīnīja 1.vietu augstlēkšanā un 1.vietu lodes grūšanā. Vanesa Aleksīna triumfēja 60m sprintā un 2.vietā bija augstlēkšanā. Adelīna Liepiņa bija ceturtā ātrākā 60m skrējienā un 4.vietā arī tāllēkšanā. 600m skrējienā Amanda Vorslova 9.vietā un Elīza Vegnere 10.vietā.

 

Sporta skolotāji Andris Šņoriņš un Singurs Zariņš


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Vieglatlētikas sacensības starp skolām


Atslēgvārdi

sports