Veiksmīgs starts konkursā 14.01.2014 20:12

Swedbanka konkursu rīko jau trešo reizi. Šogad Jaunajiem finanšu ekspertiem bija jāizvēlās viena no trīs tēmām: „Eiro pierašanas stratēģijas jaunāko klašu skolēniem”; „Ģimenes budžeta deficīts un risinājumi tā segšanai”, „Uzkrājumu veidošana jauniešu vidū”. Visvairāk skolēnu grupu (37) bija pieteikušās pētīt, vai un kādiem mērķiem jaunieši šodien veido uzkrājumus, arī Talsu Valsts ģimnāzija10.b klase.  Viņi veica plašu jauniešu aptauju, apkopoja datus un izstrādāja pētījumu sadarbībā ar ekonomikas skolotāju Ievu Sebri un ir viena no 6 skolām, kas startē 2. kārtā par izvēlēto tematu.. 10.b klases nākamais uzdevums ir izstrādāt radošo darbu, kas atklās ieteikumus, kā risināt problēmas, kas identificētas pētījumā.  Lai veicas!

konkurss, ekonomika