Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Vecāku sapulce 14.08.2020 16:26

Jaunais mācību gads Talsu Valsts ģimnāzijā sāksies citādi: neierastās telpās un apstākļos. Mācību iestādē sākusies vērienīga pārbūve, tādēļ gan skolēniem, gan vecākiem šajā periodā būs jāsaskaras ar neērtībām. Tomēr tās atsvērs gala rezultāts: mūsdienīga un labiekārtota izglītības vide.

Ikvienam skolēna vecākam būs iespēja noskaidrot interesējušos jautājumus un kliedēt radušās neskaidrības par mācību procesa organizāciju klātienē: Talsu novada pašvaldība aicina skolēnu vecākus uz tikšanos. Tajā piedalīsies Talsu novada domes un pašvaldības vadība, Talsu novada Izglītības pārvaldes un Talsu Valsts ģimnāzijas pārstāvji.

Tikšanās notiks Talsu novada pašvaldības administratīvā centra (Kareivju iela 7, Talsi) lielajā zālē. Tās tiks organizētas dalīti, lai pēc iespējas pilnvērtīgāk atbildētu uz vecāku jautājumiem.

21. augustā 18.00 aicinām uz tikšanos 1.-3. klašu skolēnu vecākus, 24. augustā 17.30 gaidām uz tikšanos 4.-6. klašu skolēnu vecākus, bet 25. augustā 17.30 tiksimies ar 7.-12. klašu skolēnu vecākiem.

Lielākās pārmaiņas mācību procesa nodrošināšanā skar skolēnus klašu posmā no 7. līdz 12. klasei. Viņiem mācības tiks organizētas Virbu pamatskolas ēkā, bet skolēniem no 1. līdz 6. klasei mācības notiks Talsu pilsētas iestādēs. Visiem skolēniem tiks nodrošināta ēdināšana, kā arī piemēroti apstākļi mācībām.

Līdz 24. augustam Talsu novada pašvaldība publicēs precīzus skolēnu autobusu maršrutus, kas pielāgoti jaunajai situācijai un mācību procesa organizēšanai Virbu pamatskolā.

Aicinām uz tikšanos ikvienu interesentu!

Informāciju sagatavoja Inita Fedko, Talsu novada pašvaldība

 

 


Pievienotie attēli