Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Valsts ģimnāziju erudīts 11.02.2012 10:58

"Erudīts" šogad Siguldā pulcēja 9 Valsts ģimnāziju komandas. Talsu Valsts ģimnāzijas erudītu komandu "Fizkaķis" veidoja Ieva Krotova (12.a), Sabīne Plūduma (11.a), Raimonds Vanags (12.c), Gints Dreifogels (12.d), K.I. (12.a) un Elvis Brūvers (12.a). Jauniešiem bija jāparāda sava erudīcija mākslā, mūzikā, literatūrā, dabaszinībās, matemātikā, sportā, ģeogrāfijā, sociālajās zinībās. Konkursa 1. daļā katra komanda uzdeva jautājumu pārējām komandām. Vai variet atbildēt uz mūsu komandas jautājumu?

Kā pareizi sarindosies spēkrati un dzīvnieki augošā secībā pēc to maksimālā ātruma?
A) zilā haizivs/lauva/Moskvitch 410/Lada Niva/adatastes svīre
B) lauva/zilā haizivs/adatastes svīre/Lada Niva/Moskvitch 410
C) adatastes svīre/zilā haizivs/lauva/Moskvitch 410/Lada Niva
D) adatastes svīre/lauva/Moskvitch 410/Lada Niva/zilā haizivs


Pirmais, kurš uz "e-klases" pastu sk. Ilzei Kļaviņai atsūtīs pareizo atbildi, saņems balvu! "Fizkaķi" konkursā piedalīties nedrīkst! :)

Bet kā tad veicās komandām, atbildot uz rūpīgi sagatavotiem profesionāļu jautājumiem? 1. vietu konkursā un balvu - lidojumu ar gaisa balonu - ieguva Jēkabpils Valsts ģimnāzija, 2. vietu - Siguldas Valsts ģimnāzija, 3. vietu - Madonas Valsts ģimnāzija. Mūsu komanda ieguva sesto vietu un balvu - nobraucienu ar vučko Siguldas bobsleja trasē.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

pasākumi, erudīts