Uzņēmējdarbības skolas mācību gada noslēgums 07.05.2018 09:15

26.aprīlī noslēdzās nu jau trešā Uzņēmējdarbības skolas sezona, kuru sadarbībā ar BA Turība kopā izdzīvoja Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un Ventspils 2.vidusskolas audzēkņi. Katram par dalību tika izsniegts godam nopelnīts apliecinājums.
Noslēguma testā ģimnāzijas skolniece Samanta Zoniņa uzrādīja labāko rezultātu un ieguva atlaidi pirmā gada studiju maksai BA Turība.

Skolu komandas žūrijai un pasākuma dalībniekiem demonstrēja radošos darbus - reklāmu par savu pilsētu, lai ieinteresētu tūristus tās apmeklēt.
Ikviens pasākuma dalībnieks piedzīvoja emocionālus mirkļus, tiekoties ar mūziķi un uzņēmēju Kasparu Zlidni.

Pasākuma noslēgumā visi baudīja jau par tradīciju kļuvušo gardo svētku kliņģeri.
Īpašs paldies BA Turība rektoram un valdes priekšsēdētājam Aldim Baumanim un Attīstības daļas vadītājai Martai Kivei.

Skolotāja Ieva Sebre

uzņēmējdarbības skola