Uzņēmējdarbības skola 06.10.2021 14:48

Jau septīto gadu Biznesa augstskola Turība rīko iedvesmojošāko pasākumu Latvijas vidusskolēniem – Uzņēmējdarbības skola. Šogad ir lieliska programma, kurā sešu mēnešu garumā lektori dalīsies savā pieredzē, kā soli pa solim radīt un veiksmīgi vadīt savu uzņēmumu!

Pasākuma mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem iegūt praktiskas zināšanas no pieredzējušiem dažādu profesiju pārstāvjiem, kuri iedvesmos, lai veicinātu interesi un izpratni par uzņēmējdarbības uzsākšanu un veiksmīgu īstenošanu, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Uzņēmējdarbības skolas noslēgumā, atbildot uz testa jautājumiem, ikviens saņems Apliecinājumu par Uzņēmējdarbības skolas absolvēšanu.

Trīs vidusskolēni ar labākajiem testa rezultātiem saņems balvu – Sertifikātu mācību maksas atlaidei pirmajam studiju gadam Biznesa augstskolā Turība: 25%, 15% un 10%!

Nepalaid garām šo iespēju! Pasākums ir bez dalības maksas un notiks attālināti.

Pieteikšanās līdz šī gada 15. oktobrim šeit: https://www.mitto.me/uznemejdarbibas-skola/register