Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Uzņēmējdarbības skola Talsu Valsts ģimnāzijā 21.10.2015 10:10

Uzņēmējdarbības skola ir iespēja Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novada 9.12. klašu jauniešiem iepazīties ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, ielūkoties uzņēmēju darba ikdienā, iespēja saprast, vai šī joma viņiem interesē, kā arī iespēja rast atbildes uz visiem jautājumiem «par» un «ap» uzņēmējdarbību un biznesu.

2015./2016.m.g. paredzētas 6 nodarbības + noslēguma nodarbība jeb tests. Skolēniem, kuri uzrādīs labākos rezultātus testā – balvas no Turības. Paralēli lekcijtipa nodarbībām, kuras vadīs interesantas personības, praktiķi un kuras notiks gan Talsos, gan Rīgā b/a “Turība”, jauniešiem būs iespēja apmeklēt interesantus uzņēmumus Rīgā.

Nodarbības notiks 1 x mēnesī , sestdienās. Pirmā nodarbība 7. novembrī plkst. 10:00 Talsu Valsts ģimnāzijā. Tā būs ievadlekcija “Kāpēc Latvijā ir vajadzīgi jauni cilvēki ar biznesa domāšanu? Iedvesmojošs stāsts.” Pirmo nodarbību vadīs Inga Karlberga, Turības Talsu filiāles vadītāja, Edijs Brauners, Turības lektors, uzņēmējs, Aldis Zauls, stāstnieks, iedvesmotājs.

Pieteikties uzņēmējdarbības skolai var katrs skolēns
1) pie sava ekonomikas skolotāja (pamatskolās 9.kl. pie sociālo zinību skolotāja);
2) ģimnāzijas mājas lapā - pieteikšanās Uzņēmējdarbības skolai;
3) sūtot ziņu ar savu vēlmi, vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju e-pastā: info@tvg.edu.lv

Mācību gada nodarbību plānu aicinām skatīt pielikumā.

Uzņēmējdarbības skola

Informācija par Uzņēmējdarbības skolu arī Talsi.lv


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

uzņēmējdarbības skola