Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference 01.10.2019 13:20

Aicinām 10. – 12. klašu skolēnus pieteikties līdzdalībai uzņēmējdarbības konferencē jauniešiem #UZDRĪKSTIES UZVARĒT, kas notiks 2019. gada 31. oktobrī Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā.

Nosacījumi līdzdalībai pasākumā:

1)      savlaicīgi – līdz 6. oktobrim - aizpildīts pieteikums skolas mājas lapā https://www.tvg.edu.lv/lv/aktualitates/pieteikties/uznemejdarbibas-iedvesmas-konference-uzdriksties-uzvaret/

2)      apņemšanās uzrakstīt eseju “Uzdrīksties uzvarēt”, kas atklās katra skolēna individuālo ieguvumu un atziņas pēc pasākuma apmeklējuma (eseja iesniedzama datorrakstā līdz 4.novembrim, vērtējums par saturu ekonomikā, par valodu un pareizrakstību latviešu valodā).

Dalībnieku skaits ierobežots – 40 vietas.

Informācija par pasākumu: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/uznemejdarbibas-iedvesmas-konference-uzdriksties-uzvaret-riga

Šī gada konferencē dalību jau ir apstiprinājuši un uzstāsies Maksims Jegorovs (Accenture Latvia vadītājs), Alise Balgalve (Musli Graci dibinātāja un vadītāja), Edgars Rozenvalds (Wood Religion Barbershop dibinātājs un vadītājs), Līderu programmas absolventi Ernests Vēzis un Nannija Pētersone, 2019. gada Latvijas labākais skolēnu mācību uzņēmums Wheelift un citi. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš. 

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

uzdrīksties uzvarēt