Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Uģa Grīnberga atskats uz Uzņēmējdarbības skolas 4.nodarbību 19.02.2016 19:43

Sestdien, 13. februārī, divi jauni uzņēmēji – Kristaps un Gundars – dalījās savā pieredzē un iedvesmoja jauniešus kļūt par uzņēmējiem.

Uzņēmuma “Kristapa telšu noma” dibinātājs Kristaps stāstīja, kā sācis nodarboties ar uzņēmējdarbību, un dalījās pieredzē par savu pirmo neveiksmīgi izveidoto uzņēmumu. No viņa stāstītā varēja uzzināt daudz interesanta par augstskolas studiju noderīgumu un iespēju mācīties ārzemēs. Kristaps izklāstīja, kā izveidoja uzņēmumu “Kristapa telšu noma”, un to, kāda ir viņa ikdiena un kāda tā bija, vadot šo uzņēmumu, pirmās sezonas garumā.

Otrs uzņēmējs, Gundars Strazdiņš, izklāstīja to, kā jau bērnudārza laikā sācis patstāvīgi pelnīt naudu ar spēļu konsoles palīdzību, to uz nedēļas nogalēm izīrējot klasesbiedriem. Daudz jauna varēja uzzināt par freelancera dzīvesveidu un to, kā tiek organizēti vērienīgi pasākumi.

Pasākuma radošajā daļā tika izveidotas divas komandas un dots uzdevums attīstīt biznesa ideju par jauniešu atpūtas vietas izveidi Talsos. Idejas attīstījās tiktāl, ka Talsi biznesa plāna realizācijas gadījumā kļūtu par jauniešiem draudzīgu pilsētu, kuras vārds kļūtu atpazīstams Eiropā.

radio sižets:

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/talsos-jauniesi-uznemejdarbibas-skola-gust-ieskatu-biznesa-pasaule.a169423/


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Uzņēmējdarbības skolas 4. nodarbība


Atslēgvārdi

uzņēmējdarbības skola