Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

TVģ podkāstam "Tornis" 3 jauni raidījumi 29.09.2022 15:53

Talsu Valsts ģimnāzijas 10.klases 1.grupas (tagad 11.klases) jaunieši  2021./2022.m.g. 2. semestrī saņēma izaicinošu mācību uzdevumu – ierakstīt podkāsta raidījumu ģimnāzijas studijā “Tornis”. Lai taptu viņu pirmie ieraksti, sadarbojās latviešu valodas skolotāja Ilze Kļaviņa un medijpratības pulciņa skolotājs Kaspars Zvirgzdiņš.

Dotais mācību uzdevums pilnveido un nostiprina vairākas caurviju prasmes – jaunradi, uzņēmējspēju, sadarbību, digitālo pratību un medijpratību. Rezultātā tapa 3 jauni podkāsta raidījumi jeb sarunas ar trīs interesantām personībām: Līksmu Sokolovu, Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogu, bibliotekāri, latviskās jaunrades kluba “Savējie” vadītāju, Arti Raitumu, Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogu, florbola treneri, Latvijas izlases florbolā kapteini, un ar Jēkabu Dzenīti, jaunatnes organizācijas Klubs „Māja” viceprezidentu ārlietās.

Lai laba klausīšanās!

 

 Talsu Valsts ģimnāzijas bibliotekāre un pasākumu vadītāja Līksma Sokolova stāsta par savu profesiju, darba pieredzi ģimnāzijā. Interesanti ir uzzināt par viņas radošajiem hobijiem. Mēs zinām, ka Līksmai ir jautri un arī nopietni stāsti par skolas vēsturi.

SARUNA AR LĪKSMU SOKOLOVA KLAUSĀMAŠEIT: https://www.youtube.com/watch?v=hNR512zsTLQ

 

Kā bija būt skolēnam Talsu Valsts ģimnāzijā, bet tagad skolotājam, kā tika izveidota Arta Raituma florbola skola – saruna ar Talsu Valsts ģimnāzijas absolventu, tagad pedagogu Arti Raitumu.

“Florbols” laikam ir vārds, kuru visbiežāk dzirdēsiet sarunā  ar Arti Raitumu. Lepojamies, ka viņa vārds joprojām ir cieši saistīts ar Talsu Valsts ģimnāziju, sekojot līdzi viņa spēlei gan Latvijā, gan pasaulē. Arta stāsts apliecina, ka skolas laikā ne vienmēr zinām, kur nokļūsim tālāk.

SARUNA AR ARTI RAITUMU KLAUSĀMA ŠEIT: https://www.youtube.com/watch?v=jb5RPKmPW2o&t=1604s&ab_channel=Podk%C4%81stsTornis

 

Reizēm vienkārši “jā” teikšana jaunām iespējām aizved pie interesanta darba  - saruna ar politiski aktīvu jaunieti, Klubs "Māja" – jaunatne vienotai Eiropai viceprezidentu Jēkabu Dzenīti.

Jēkabs Dzenītis nesen viesojās Talsu Valsts ģimnāzijā un tikās ar 9.klašu skolēniem. Ikdienā viņš strādā ar projektiem, kas rosina jauniešus nebūt vienaldzīgiem un iesaistīties savas un Latvijas nākotnes veidošanā. Sarunā uzzināsim, kas ir Klubs "Māja" un kas ir nepieciešams, lai iesaistītos aktīvā darbībā  Klubs "Māja". Uzzināsim arī par Jēkaba ceļu līdz šī brīža amatam. Tātad, ja vēlies būt sabiedriski aktīvs, noteikti noklausies!

SARUNA AR JĒKABU DZENĪTI KLAUSĀMA ŠEIT: https://www.youtube.com/watch?v=g8kAzIYnG-k


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

podkāsts, podkāsts "tornis", tornis