„Too mainstream” Jauniešu diena 2013 04.04.2013 09:02

Pasākums pulcēja jauniešu organizācijas un apvienības no Talsiem, Rojas, Dundagas, Mērsraga, Siguldas, Alsungas, Bauskas, Jūrmalas un citām vietām. Dalībnieki iejutās dažādu subkultūru tēlos. Vieni pārstāvēja emo, citi gotus, hip-hop, hipijus un daudzus citus stilus. To galvenais mērķis bija pierādīt, ka atšķirība nav šķērslis sadarbībai un draudzībai. Arī Talsu Valsts ģimnāzijas parlaments pārstāvēja savu subkultūru- pop-pankus. Katra organizācija iekārtoja savai subkultūrai atbilstošu prezentācijas laukumu un izdomāja spēli.

Pēc katras organizācijas prezentācijas un kopīgā foto, jauniešus sadalīja komandās ar jauniešiem no citām organizācijām. Jaunizveidotajām komandām nu bija jāveic pasākuma organizatoru (apvienības TAS.ES.) veidotās atrakcijas, kas jauniešus savstarpēji iepazīstināja un saliedēja.

Kā jau katru gadu jauniešu dienas ietvaros notika arī jauno vokālistu konkursa „Nots 2013” fināls, kurā piedalījās arī mūsu skolas 11.a klases skolniece Annija Krūmiņa un ieguva godpilno 3. vietu, kā arī 8. b klases skolniece Anna Terēze Lase.

Pēc aizraujošās un nogurdinošās dienas visus priecēja grupa „PeR” un dīdžejs Toms Grēviņš.

Agnese Krūmiņa, 11. a klases skolniece.

parlaments