Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Tiešsaistes mācības “Jauniešu Delna” 01.12.2021 22:07

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 20 gadiem pieteikties tiešsaistes mācībām “Jauniešu Delna” un domājām. Mācību laikā, 5 nodarbību garumā, no 2022. gada februāra līdz martam stāstīsim un aicināsim jauniešus domāt par to, kas ir demokrātija un tiesiskums, ko jaunieši var darīt, lai veicinātu demokrātiju un tiesiskumu, kādu ietekmi uz ikviena jaunieša izaugsmes iespējām atstāj korupcija. 
 
Mācības notiks no 2022. gada februāra līdz martam piektdienu pēcpusdienās konferenču platformā Zoom. 
 
Pēc mācību cikla motivētākos skolu jauniešus aicināsim kļūt par labas pārvaldības un pretkorupcijas vēstniekiem un piedāvāsim iespēju kopā ar Delnas komandu doties uz kādu no Latvijas skolām (arī savu skolu) un pastāstīt vienaudžiem par mācību laikā iegūtajām zināšanām un prasmēm un dažādiem ieguvumiem, ko sniedz pilsoniskais aktīvisms. 

Pieteikšanās mācībām notiek līdz 31. decembrim, aizpildot reģistrācijas formu. Apstiprinājumu par dalību mācībās nosūtīsim 2022. gada janvāra vidū. Dalība mācībās ir bezmaksas. Ja ir kādi papildu jautājumi, droši jautājiet - agnija.birule@delna.lv 

Vairāk informācijas Delnas mājaslapā. 

Pievienotie attēli