Tehnoloģiju konference "Cits kosmoss" 25.11.2021 07:51

IT Izglītības fonda organizētā tehnoloģiju konference, kurai šogad dots nosaukums “Cits kosmoss”, norisināsies šī gada 1. decembrī. Šis gads daudzējādā ziņā mums asociējas ar citu kosmosu, kad ir bijis jāpielāgojas attālinātajam darbam un mācību procesam, kā arī daudz nozīmīgāku lomu ikdienas procesos ieņem tehnoloģijas un to risinājumi. Ar dažādiem konferences dalībnieku stāstiem vēlamies parādīt, kādas profesionālās izaugsmes iespējas paveras, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Tev būs iespēja uzzināt, ar kādiem rīkiem to iespējams izdarīt. Iepazīstot Latvijas sasniegumus tehnoloģiju jomā, vēlamies iedvesmot jauniešus, pedagogus, vecākus un ikvienu Latvijā, ka nekas nav neiespējams un ka ikviens mērķis ir sasniedzams. Tu vari kļūt par to, ko vēlies!

Aicinām tehnoloģiju jomas skolotājus, skolēnus, vecākus, kā arī visus citus interesentus š.g. 1. decembrī no plkst. 13:00 - 17:00 pievienoties mums tiešraidē Start IT vai Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia Facebook lapā! Pasākumu būs iespējams vērot arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Youtube kontā.

Reģistrējies pasākumam https://ieej.lv/regkosmosam, un esi pirmais, kas uzzina visus jaunumus par konferenci. Jaunākajai informācijai iespējams sekot līdzi arī Start IT Facebook lapā.