Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

TasEs aicina jauniešus 03.09.2014 11:28

Jaunumi no jauniešu apvienības TAS.ES:

  • 11. septembrī 13:30 Talsu novada bērnu un jauniešu centrā notiks Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības "TAS. ES" seminārs. Šīs seminārs ir mācību gada ievadseminārs, kurā nedaudz stāstīsim par jauniešu iespējām, bet galvenokārt iepazīsimies un plānosim visa mācību gada jauniešu aktivitātes.
  • 1. oktobrī 10:00 Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā notiks bezmaksas seminārs vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamiem, kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas, papildināt
    skolā gūtās zināšanas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas attīstot biznesu un pielietot savas teorētiskās zināšanas ekonomikā.
  • Jaunieši aicināti iesaistīties TAS.ES līderu grupas darbā- pirmās tikšanās jau šo piektdien (5.septembrī) vai nākamotrdien (9. septembrī)!


Neaizmirstiet ieskatīties TAS.ES mājas lapā www.tases.jimdo.com, Facebook lapā http://www.facebook.com/tasesjauniesi , draugiem.lv lapā http://www.draugiem.lv/apvienibatases/ un Twitter kontā www.twitter.com/TAS_ES .

Veiksmi darbos vēlot,

Ieva Cīlīte
Talsu novada Bērnu un jauniešu centra

jaunatnes lietu speciāliste


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

BJC, parlaments