Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu atpūtas un piedzīvojumu nometne "Esi aktīvs un radošs" 30.08.2022 10:38

No 15. līdz 19.augustam 30 Talsu Valsts ģimnāzijas 2. un 3. klašu skolēni piedalījās mūsu skolotājas Ilonas Zitmanes vadītajā un organizētajā vasaras atpūtas un piedzīvojumu nometnē “Esi aktīvs un radošs”. Nometnes katra diena tika organizēta, saistot tās ar katram bērnam tuvo pasauli - spēļu, mākslas, dabas, sporta un mūzikas - pasauli. Nometne bija radoša, aktīva, dažādiem piedzīvojumiem bagāta. Kopā ar skolēniem katru dienu darbojās 4 skolotāju komanda.

Radošajās darbnīcās spēļu dienā audzēkņi guva satikšanās prieku, gatavoja draudzības saites un radīja spēli, izmantojot akmentiņus, izveidoja savu vizītkarti.

Pirmajā dienā dalībniekiem bija patīkams pārsteigums – viņi saņēma sporta somu ar uzrakstu "Esmu aktīvs un radošs”. Tā noderēja, dodoties ekskursijā un pārgājienā.  

Mākslas dienā nometnes dalībnieki apgleznoja stikla krūzītes, darbojās dabā, pētot kukaiņus, un pēc tam zīmēja, veidoja augu nospiedumus plastikā.

Trešajā dienā skolēni apmeklēja Rojas Jūras zvejniecības muzeju. Nodarbībā nometnes dalībnieki uzzināja par Morzes kodu, mācījās tos atšifrēt, iepazina zvejniecības vēsturi. Kaltenes klubā bija interesanti, jo bērni uzzināja, ka kādreiz Kaltenē tika būvēti buru kuģi, spēlēja atjautības spēli. Radošajā darbnīcā gatavoja vēja zvanus, veidoja vijumu  no dzijas.

Sporta dienā visi aktīvi piedalījās sportiskajās aktivitātēs, spēlēs un baudīja piepūšamās  atrakcijas.

Mūzikas dienu skolēni pavadīja jautri, gatavoja mūzikas instrumentus, koncertēja, piedalījās zumbas nodarbībā un veidoja ziepju burbuļus.

Nedēļa aizritēja karsti, darbīgi, aktīvi un spraigi. Paldies par darbošanos nometnē  skolotāju komandai, skolas tehniskajiem darbiniekiem, Rojas un Kaltenes muzeja darbiniekiem!

 

Nometne notika ar  Talsu novada pašvaldības un dalībnieku vecāku piešķirto finansējumu.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu atpūtas un piedzīvojumu nometne "Esi aktīvs un radošs"


Atslēgvārdi

nometne, esi aktīvs un radošs