Talsu Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes projekta "Dari, Tu to vari" īstenošana 16.09.2022 14:44

Talsu Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes projekta "Dari, Tu to vari" īstenošana

Pirms pus gada Talsu Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes komanda piedalījās Jauniešu starptautisko programmu aģentūras projektā "Kontakts", kurā skolēni kopā ar citām skolu komandām no Ventspils, Kuldīgas, Druvas un Liepājas mācījās strādāt komandās, saskatīt problēmas un tās risināt, izvirzīt mērķus un izveidot projektu, lai stiprinātu skolas pašpārvaldi.

Mūsu skolas un vēl 2 citu novada skolu projektu “Dari, Tu to vari” apstiprināja un tam tika piešķirts finansējums projekta mērķu realizēšanai.

Galvenā Talsu Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes projekta “Dari, Tu to vari” aktivitāte notika 14.septembrī viesu namā “Bezdubeņi”. Pasākumā piedalījās 32 dalībnieki. Mentore Ieva Kaltniece kopā ar jauniešiem veica lieliskas apmācības par pilsonisko līdzdalību, pašpārvaldes darbības jomām un komandas saliedēšanu. Dienas gaitā arī noskaidrojās Talsu Valsts ģimnāzijas parlamenta nākamā gada prezidenta kandidāti.

Šī pasākuma mērķis tika sasniegts – kolektīvs saliedējās un labāk izprata jomas, kurās pašpārvaldei vēl daudz darāmā priekšā.

Sakām lielu paldies AS “Talsu Autotransports” un īpaši Janai Kalējai par iespēju izmantot lieliskās viesu nama “Bezdubeņi” telpas un drošus, ērtus transporta pakalpojumus, “TV9 Pakalni” un īpaši Ģirtam Grenevicam par video sižetu, Ievai Kaltniecei par lieliski noorganizētu apmācību un saliedēšanās dienu, direktoram Gundaram Sebrim par piegādātajām sulām, kad tās pietrūka, Danai Šteinbergai par palīdzību visos dokumentu kārtošanas jautājumos un interesi par projekta izdošanos.

TVģ :p

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas

2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Talsu Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes projekta īstenošana