Talsu Valsts ģimnāzijas komandas rezultāti basketbolā 08.03.2019 05:05

6.martā Talsu Valsts ģimnāziju tuvāko novadu sacensībās basketbolā pārstāvēja četras komandas.

Vislabāk sacensībās veicās vidusskolas meitenēm, kuras izcīnīja 1.vietu, spraigā cīņā uzvarot Talsu 2.vidusskolu. Komandā spēlēja – Vanesa Aleksīna, Monta Megija Učelniece, Asnate Lindermane, Inita Ķibure, Luīze Katrīna Zeļģe un Kitija Keita Čihorija.

Vidusskolas vecuma zēnu komanda ļoti līdzīgā spēlē finālā zaudēja Talsu Kristīgajai vidusskolai, kā rezultātā izcīnīta 2.vieta. Komandā spēlēja – Dinass Talents, Rainers Šulcs, Linards Gailītis, Krišjānis Suntažs, Ansis Kaspars Grīnbergs, Jānis Šņepsts, Dāvis Indriksons un  Miks Arums.

8.-9. klašu zēnu komandai arī nedaudz nepaveicās, jo ar 1 punkta starpību zaudējums Mērsraga vidusskolai liedza cīnīties par godalgotām vietām. Komandā spēlēja – Juris Jurģis Riekstiņš, Gabriels Sandijs Siliņš, Renārs Šimpermanis, Rihards Gedrovics, Valters Romaško un Ričards Ķīlis.

7.klašu zēnu komanda cīnījās godam, bet trīs labāko vietu skaitā iekļūt neizdevās. Komandā spēlējaRegnārs Dombrovskis, Ričards Lomažs, Rainers Kļaviņš, Eduards Siliņš, Renards Erķens un Alens Vāne.

Paldies par cīņu un uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Sporta skolotājs Singurs Zariņš

sacensības