Talsu sākumskolas Zinātņu nedēļā 07.03.2016 13:56

"Pētām paši! Darām kopā! Ejam ciemos!" - lai radītu skolēniem interesi par ķīmijas un fizikas mācību priekšmetiem skolēni no 4. - 6.klasei devās ciemos uz Talsu Valsts ģimnāzijas ķīmijas un fizikas klasēm. Fizikas skolotāja I.Fokerota vadībā skolēni pētīja dažādu gaismu veidus, vēroja zibeni, skatījās kā ar gaisaspiedienu var sasildīt ūdeni un noteica savas rokas spiedien stiprumu. Ķīmijas skolotājas I.Ventiņas vadībā vērojām kā "piedzimst čūska",kā šķīdumi mana krāsu. Skolēniem pašiem bija iespēja darboties laboratorijā, veicot eksperimentus. Tas radīja pašapziņu un pārliecību,ka ķīmijas un fizikas mācību priekšmeti ir interesanti!

Paldies par atsaucību Talsu Valsts ģimnāzijas skolotājiem - I.Ventiņai, A.Ritumai, I.Fokerotam!

Talsu sākumskolas MK Tehnoloģiju un zinātņu pamati vadītāja A.Ozola

Talsu sākumskolas Zinātņu nedēļā