Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu novada skolu vieglatlētikas sacensības 20.09.2018 10:18

19.septembrī pie Talsu 2.vidusskolas bija sabraukuši labākie vieglatlēti no Pastendes, Vandzenes, Dundagas, Rojas, Mērsraga un Talsu skolām. Laika apstākļi vasarīgi silti, kā radīti,  lai vieglatlēti varētu uzrādīt savus labākos rezultātus.

Mūsu skolas audzēkņiem daudz izcilu sasniegumu. Vidusskolu grupā kopvērtējumā mūsu komanda izcīnīja pirmo vietu, individuāli augstākie sasniegumi Krišjānim Suntažam 1.vieta gan šķēpa mešanā, gan lodes grūšanā, Dinass Talents uzvarēja 1000m skrējienā, Miks Arums ieguva 2.vietu tāllēkšanā, Luca Tofahrn - 3.vietā 1000m skrējienā, Sandim Braunfeldam 4.vietā 100m skrējienā, Kristaps Dauksts ieguva 6.vietu augstlēkšanā.

Vidusskolas jaunietēm 3.vieta kopvērtējumā. Individuāli labākie sasniegumi – Beātei Sūniņai 2.vieta 100m skrējienā, Valērijai Kuzmickai 2.vieta augstlēkšanā, Asnatei Lindermanei 3.vieta gan 100m skrējienā, gan lodes grūšanā, Elenai Prihodjko 2.vieta 800m skrējienā un Patrīcijai Palameikai 3.vieta šķēpa mešanā.

Pamatskolas 8.-9.klašu grupā zēniem kopvērtējumā 2.vietā. Individuāli labākie sasniegumi - Ričardam Ķīlim 1.vieta augstlēkšanā un 2.vieta tāllēkšanā, Rihardam Gedrovicam 3.vieta 1000m skrējienā un tāllēkšanā, Mārcim Krūmiņam 4.vieta 1000m skrējienā un Ulvim Krišmanim 5.vieta 1000m skrējienā.

Pamatskolas 8.-9.klašu jaunietēm 3.vietā kopvērtējumā. Individuāli augstākie sasniegumi – Megijai Mednei pārliecinoši 1.vietā gan augstlēkšanā, gan 800m skrējienā, Marijai Rezongai 2.vieta augstlēkšanā, Samantai Vītolai 4.vieta tāllēkšanā un Annai Marijai Liepiņai 5.vieta tāllēkšanā.

Skolotājs Andris Šņoriņš

Foto: Sandis Braunfelds


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports, sacensības