Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu novada skolēnu atklātās sacensības basketbolā 01.12.2014 15:20

Vispirms vidusskolas meitenes līdzīgā cīņā un ļoti saspringtā spēles galotnē, ar viena punkta pārsvaru uzvarot Talsu 2.vidusskolas meiteņu izlasi, izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja Laima Cīrule, Rūta Meirupska, Elza Grahoļska, Undīne Paipala, Dana Gulbe, Ieva Uerte un Ramona Jekaboviča.

8.-9.klašu grupā zēniem pārliecinoši uzvarot visās spēlēs arī pirmo vietu izcīnīja mūsu skolas komanda, kurā spēlēja Edvards Gūtmanis, Martins Ziemelis, Ginters Āboliņš, Dinass Talents, Rolands Pūliņš, Anrijs Ziediņš un Ansis Grīnbergs.

8.-9.klašu grupā meitenēm bija trīs, spēkos ļoti līdzīgas, komandas, un visām trim komandām bija vienāds zaudēto un uzvarēto spēļu skaits, skatoties iemesto un zaudēto punktu attiecību mūsu komandai  sanāca 2.vieta aiz Talsu 2.vidusskolas. Mūsu skolas komandā spēlēja Adelīna Liepiņa, Laima Bērziņa, Patrīcija Priede, Paula Strādniece, Rebeka Dragūne, Endija Kalašņikova, Grēta Grantiņa.

Vidusskolas jauniešu konkurencē mūsu komandai izdevās izcīnīt 3.vietu. Mūsu komanda uzvarēja Talsu Kristīgo skolu, bet piekāpās Talsu 2. Vidusskolas un Rojas vidusskolas komandai. Komandā spēlēja Kristaps Blumbergs, Artūrs Reinholds, Kārlis Lēmans Leimanis, Gundars Brože, Aleksandrs Strikaitis, Dāvis Ūdris, Edgars Irbiņš un Rūdis Šnēbergs.

7.klašu izlase palika 4.vietā, komandā spēlēja Valters Vēveris, Edgars  Volfs, Ralfs Štokmans, Juris Jurgenbergs, Krists Znotiņš ,Rihards  Kļaviņš. 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports