Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu novada pašvaldības apbalvojumi 06.11.2018 18:28

Katru gadu Talsu novada pašvaldība Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18.novembrī, piešķir novada augstākos apbalvojumus - Izcilības balvas, Atzinības balvas un Talsu novada Goda balvas. Šogad Talsu novada Atzinības balvu saņems Talsu Valsts ģimnāzijas tautas deju kolektīva "Delveri" vadītāja Lita Freimane. Talsu novada Goda balva tiks pasniegta Talsu Valsts ģimnāzijas mājturības un tehnoloģiju skolotājam Jānim Bērziņam un Talsu Valsts ģimnāzijas medicīnas māsai Dainai Zandersonei.

TALSU NOVADA ATZINĪBAS BALVA

LITAI FREIMANEI, Talsu deju apriņķa deju kolektīvu virsvadītājai, tautas deju kolektīvu "Delveri" un "Talsu kurši" vadītājai, par būtiskiem nopelniem un nozīmīgu ieguldījumu tautas dejas mākslas tradīciju uzturēšanā un attīstīšanā Talsu novadā.

TALSU NOVADA GODA BALVA

JĀNIM BĒRZIŅAM, Talsu Valsts ģimnāzijas mājturības un tehnoloģiju skolotājam, par augsti profesionālu un pašaizliedzīgu darbu skolēnu izglītošanā un radošu ieguldījumu Talsu novada vizuālā tēla veidošanā.

DAINAI ZANDERSONEI, Talsu Valsts ģimnāzijas medicīnas māsai, par augsti profesionālu un godprātīgu darbu Talsu Valsts ģimnāzijā.

 

Atzinības balvas tiks pasniegtas 18.novembrī plkst.13.00 Talsu sporta hallē, K.Mīlenbaha ielā 32a. 

Talsu novada Goda balvas tiks pasniegtas 17.novembrī plkst.15.00 Talsu tautas namā.