Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu novada atklātās skolēnu sacensības krosa stafetēs 20.04.2016 20:33

20.aprīlī Vandzenē notika Talsu novada atklātās skolēnu sacensības krosa stafetēs. Laiks nebija tas siltākais, bet, kā mēdz teikt, nav slikti laika apstākļi, var būt tikai nepiemērots apģērbs. Sacensības sākās ar vidusskolu grupas skrējieniem. Zēnu grupā aizraujošā finiša spurtā 3x2km distancē 1. vietu izcīnīja mūsu skolas komanda - Uvis Zemturs, Rūdis Laizāns un Artūrs Silgals. Vidusskolas meiteņu grupā 3x1km distancē atkal intriģējoša cīņa līdz pēdējā etapa pēdējiem metriem, bet šoreiz dažus metrus priekšā mūsu komandai finišēja Roja, mūsu meitenēm 2. vieta - komandā skrēja Roberta Priedīte Priede, Paula Strādniece, Laura Brāle. Kopvērtējumā vidusskolu grupā 1. vieta un Kauss.

8.-9. klašu grupā 3x1km distancē atkal uzvarētāji noskaidrojās finiša taisnē. Meiteņu grupā galvenā konkurence bija trīs komandu starpā - dažus metrus priekšā mūsu komandai finišēja Sabiles komanda, bet dažus metrus aiz mums Talsu 2. vidusskolas komanda. Tātad mūsu meitenes - Ketlina Kālberga, Elīza Vegnere un Aleksīna Vanesa - 2. vietā. Zēnu grupā 3x1km distancē 3. vietu, sīvi cīnoties, izdevās noturēt mūsu komandai - Dinazam Talentam, Kristeram Dulverkam un Ansim Grīnbergam. Kopvērtējumā 8.-9. klašu grupā mums 2. vieta.

Septīto klašu grupā 3x1km distancē 3. vietu izcīnīja mūsu zēnu komanda - Rūdolfs Siliņš, Renards Krišjānis un Jānis Ieviņš. Meiteņu komandai 8. vieta Kate Bambāne, Anna Riekstiņa, Emīlija Mertena. Kopvērtējumā 6.-7.klašu grupā 5. vieta.

Sporta skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports