Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Sveicam 4.-12.klašu skolēnus, kuri guvuši atzinību par labiem un teicamiem mācību darba sasniegumiem 1.semestrī 22.12.2022 23:05

Lepojamies ar 41 skolēnu 4.-6.klašu posmā un 100 skolēniem 7.-12.klašu posmā, kuri 2022./2023.m.g. 1.semestri noslēguši ar labām un teicamām sekmēm!

4.a klase

Bērziņa Elīza 

Brauere Emīlija 

Done Alise

Dreikšena Nora

Ķīviča Lība

Meldere Elza 

Parsons Tomass Harijs 

Rullis Rinalds

Zariņa Anna 

4.b klase

Bitters Jēkabs

Leimane Patrīcija

Maķevica Karolīna Anna

Purviņa Stella Lizete

Rukke Karlīna 

Šēnere Emīlija 

Zazīte Elīza

5.a klase

Akmeņlauka Estere 

Cēbers Fricis 

Finka Emīlija

Ostrovska Madara 

Voroncova Vanesa Tifānija 

5.b klase

Barone Madara 

Gerķe Simona 

Gricinskis Mārcis 

Gvozdenko Verners 

Kēnigsvalds Aksels 

Kondrāts Gustavs 

Skadiņa Ance 

Skuja Krišjānis

Velika Enija 

Vītola Megija 

6.a klase

Bērziņa Alise 

Kalnjāne Līva 

Lauzēja Elza 

Skadiņš Atis Mariss 

Zazītis Emīls 

6.b klase

Aveniņš Kevins 

Dzirvisnska Karlīna 

Osītis Emīls 

Skudra Egija 

Višņevska Sandija 

7.a klase

Līga Bergmane 

Ieva Bērziņa

Ieva Keita Irbe

Kārlis Kalnjānis

Karmena Kiršentāle

Elīna Kūpele

Madara Romaško

Sanija Valaine 

Paula Zorģe

7.b klase

Ansaberga Madara Anna

Jaunromāne Luīze

Jēkabsons Ernests

Ķēniņa Grēta Anna

Trūba Kerija

Zandfelds Rihards

7.c klase

Petkeviča Lība  

Dzelzkalējs Jānis 

Veide Jolanta 

Zauls Olivers 

Rudskojs Ralfs Adrians 

Landrāte Elīze 

8.a klase

Emīlija Cēbere

Roberts Kondratovičs

Madara Stepiņa

Annija Šņoriņa

8.b klase

Bolšteins Valdis

Dimza Ksenija

Dumbrājs Ralfs

Freija Keita Ksenija

Gerķe Ramona

Millers Daniels

Oša Daniela

Rozentāls Ričards

Strupe Ance

Zumberga Elizabete

9.a klase

Beijers Ernests

Bērza Paula

Bērza Tīna

Freiverts Tomass

Ieviņa Karolīna

Puriņa Ksenija

9.b klase

Enija Andersone

Māra Brigmane

Rūta Skujiņa

Elisa Gabriela Sūna

9.c klase

Kristers Leo Brauers

10.a klase

Oļegs Alksnis

Kārlis Aļehna

Aiva Everita Brālīte

Nameda Dombrovska

Niklāvs Matisons

Elizabete Pēkšena

Rūta Strazdiņa

Enija Škutāne

Sabīne Šulce

Marta Uškāne

10.b klase

Gundega Gitendorfa

Elza Jēkabsone

Santa Lubgane

Karīna Ozola

Reimonds Petrovskis

Aksels Patriks Pētersons

Elza Sprince 

Dāvids Zeberiņš - Zebers

10.c klase

Ričards Krišs Gūtmanis

Gustavs Deniss Kalniņš

Ieva Rēzija Šidlovska

11. klase

Kārlis Ģērmanis

Kristiāna Paula Eglīte

Līna Jaunozola 

Mikus Krastiņš

Aleksis Leperts

Diāna Lubgane

Karīna Ose

Jana Ozolniece

Ērika Aina Pētersone

Madara Anna Rekšņa

Madlēna Rudzinska

Raivis Rutkis

Eduards Siliņš

Kristena Smildzēja

Anete Treide

Kate Katrīna Stīpniece

12. klase

Bērziņš Renārs 

Bodniece Paula

Cela Kate 

Fārenhorste Anna

Grencis Armands 

Grunsberga Paula Elizabete

Ozols Agnis

Pelīte Laura

Pluģe Estere Paula

Prūse Krista

Rozenberga Agnese Imandra

Strazdiņa Megija

Tarlapa Aleksandra Māra

Tomsone Krista

Velika Krista

Marija Rezonga 

Širmans Ralfs Jānis 


4.-6.klašu skolēni tika sveikti ar Teicamnieku saldējumu, savukārt 7.-12.klašu skolēni balvā saņēma kino biļeti kinoteātrī "Auseklis". 

Nakamajā mācību semestrī vēlam saglabāt degsmi, gribasspēku, mērķtiecību un darba prieku!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

labi un teicami mācību darba sasniegumi, 1.semestris, 2022./2023.m.g.