Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Svarīga informācija!!! 04.10.2020 16:56

4. oktobrī Talsu novada pašvaldība saņēma informāciju no kādas ģimenes par pozitīviem Covid-19 analīžu rezultātiem. Attiecīgās ģimenes bērni apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi “Ķipars” un Talsu Valsts ģimnāzijas pamatskolas posmu.

Ar 27. augusta Talsu novada domes lēmumu Nr. 405 “Par kārtību izglītības procesa organizēšanai Talsu novadā” ir izveidota komisija, kas koordinē un kontrolē piesardzības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatīšanās novēršanai un mazināšanai izglītības iestādēs. Komisija, izvērtējot saņemto informāciju, ir pieņēmusi lēmumu no 5. oktobra slēgt vienu pirmsskolas izglītības iestādes “Ķipars” grupiņu un trīs dienas noteikt attālināto mācību procesu Talsu Valsts ģimnāzijas 7. līdz 12. klašu audzēkņiem līdz tiks saņemta oficiāla informācija no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC).

Ar PII “Ķipars” vecākiem, uz kuru bērniem attiecas pieņemtais lēmums, sazināsies izglītības iestādes pārstāvji. Par esošo situāciju e-klasē tiks informēti arī Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni un viņu vecāki.

Pēc tam, kad būs saņemta oficiāla informācija un SPKC būs noteicis kontaktpersonu loku, Talsu novada pašvaldība informēs par turpmāko rīcību minētajās izglītības iestādēs.

Informāciju sagatavoja Inita Fedko


Pievienotie attēli