Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

"Superkomanda" filmēšanas laukumā 01.11.2012 12:31

Šajā spēlē jauniešiem, dodoties it kā neklātienes ceļojumā, ir jāparāda sava erudīcija gan par Eiropas Savienību, gan par valstīm, kas pretendē uz iestāšanos šajā savienībā, šoreiz Horvātiju. Pretinieki "Superdraugiem" bija "A komanda" no Cēsu 2. vidusskolas. Raidījuma režisore izteica īpašu atzinību mūsu komandas videoreklāmai, kas bija reizē arī pieteikums spēlei (sk.sadaļu "ģimnāzija video sižetos"). Spēles organizētāji un līdzjutēji norādīja, ka ģimnāzisti sevi labi parādīja kā komandu - kopīgi apsprieda jautājumus, debatēs iesaistījās trīs pārstāvji, atbalstīja viens otru. Komandu sacensības vēroja, komentēja un vērtēja žūrija - Sandra Kalniete, EP deputāte, Aidis Tomsons, Latvijas Radio žurnālists, un Raivis Ieviņš, LU debašu kluba pārstāvis. Ātri un precīzi atbildot uz jautājumiem, prasmīgi debatējot un izmantojot veiksmes faktoru, "Superdraugi" guva pārsvaru pār konkurentiem 75:43, tādējādi kopvērtējumā pagaidām ierindojoties 3. vietā starp 26 komandām.

Komandu pavadīja 7 līdzjutēji, starp tiem skolotāja Antra Grūbe, kura palīdzēja jauniešiem sagatavoties spēles norisei, un direktors Gundars Sebris. Paldies līdzjutējiem, kuri savās brīvdienās devās uz Rīgu, lai atbalstītu savējos! Paldies Agnesei Krūmiņai (11.a), kuras plakāts saistīja žūrijas uzmanību un Annijai Krūmiņai (11.a), kura uzņēmās komandas meiteņu frizūru izveidi :)!  Vēlamies teikt īpaši paldies vecākiem par to, ka pratuši un varējuši saviem bērniem paplašināt redzesloku!

Vairāk par spēli un raidījumiem var uzzināt: www.sekotaji.lv, bet raidījumu ar mūsu komandu varēsim vērot nākamā gada 22. janvārī plkst. 22.05 LTV 1 kanālā.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

"Superkomanda" filmēšanas laukumā


Atslēgvārdi

pasākumi, sekotāji