Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

STEM vides projekts 05.10.2020 13:00

4.a un 4.b klase piedalījās STEM vides projekta dabas izziņas un pētniecības nodarbībā Slīteres nacionālajā parkā un veica Baltijas jūras piekrastes augu un dzīvnieku izpēti, kā arī Pēterezera dabas takas augu un dzīvnieku izpēti.


"Mēs bijām Mazirbe, lībiešu krastā. Mūsu ekskursiju vadīja Vides aizsardzības gide. Viņa mums lika iet gar liedagu un atrast dažādas lietas, kas agrāk bijušas dzīvas. Es atradu dažādas aļģes, gliemežvākus, zirnekli. Grāmatā bija jāatrod nosaukumi lietām, kuras bijām atraduši."

Līva 4.a

 

"Es visvairāk atradu medūzas."

Annija  4.a

 

"Mums izstāstīja, ka putns tārtiņš savas olas perē smiltīs. Un suņi, kad iet pastaigāties, var atrast tās. Mēs uzspēlējām spēli. Klase sadalījās divās grupās. Viena grupa bija putni, otra grupa suņi. Putniem bija jāpaslēpj olas smiltīs, suņiem bija tās jāatrod. Man ļoti patika laiks gar jūru!"

Atis Mariss Skadiņš 4.a

 

"Mēs redzējām medūzas un garneles. Es vēlētos uz turieni aizbraukt vēl vienu reizi!"

Ernests  4.a

 

"Mēs braucām ekskursijā uz Slīteres nacionālā parka Pēterezera dabas taku. Mūs sagaidīja gide. No sākuma bija jāsadalās ģimenēs - vāveru ģimene, peļu ģimene, bebru ģimene, stirnu un medņu ģimenē. Ģimenēm bija jāiet pa taku un jāizpilda darba lapa par noteikto dzīvnieku."

Egija  4.b

 

 "Pirmajā stacijā bija jāuzraksta ar ko ģimene cienās ciemiņus.

Otrajā stacijā bija jāizdomā, kur noteiktā dzīvnieku vai putnu ģimene dzīvo.

Trešajā stacijā bija jāizdomā notikums.

Ceturtajā uzdevumā jāpastāsta, kas palicis atmiņā no dabas takas."

Kevins un Marta 4.b


Skolotāja Elīna Petroženko


Pievienotie attēli