Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Startējam konkursā Euroscola! 25.02.2015 10:58

Pēc ilgas gaidīšanas esam saņēmuši ziņu, ka Euroscolas konkursa 2. kārtā 2014. gada pavasarī iesniegtais darbs nav izturējis konkurenci un neesam ieguvuši iespēju šogad doties braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā. Bet esam saņēmuši uzaicinājumu startēt konkursa jaunajā sezonā, kas norisinās līdz 15. martam. 

Tāpēc aicinām, pirmkārt, jau visus iepriekšējā konkursa dalībniekus (izņemot 12. klases jauniešus), kā arī jaunos 10. klašu skolēnus sasparoties un sagatavot pieteikumu jaunajam konkursam. Pieteikšanās http://www.tvg.edu.lv/lv/aktualitates/pieteikties/startejam-konkursa-euroscola/ līdz 2. martam (ieskaitot), pirmā tikšanās, lai vienotos par konkursa darbu izstrādāšanu, 3. martā plkst. 8.30 202. kab.

Atceramies, ka veiksmes gadījumā, balvā – apmaksāts brauciens uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā 2015.gada rudenī, kas divas iepriekšējās reizes ir izvērties par lietderīgu un neaizmirstamu piedzīvojumu visiem tā dalībniekiem.

Aizpildot pieteikumu, īsi aprakstiet motivāciju piedalīties (līdz 30 vārdiem) un jau apdomājam, kuru no diviem piedāvātajiem uzdevumiem labprātāk veiktu. Atzīmē to pieteikumā!

  1. "Detektīvs" - izpētīt konkrētu (pēc izvēles) Eiropas Parlamentā pieņemta likuma tapšanu no idejas (piemēram, izteikumi Latvijas medijos) līdz apstiprināšanai EP un reālai ieviešanai Latvijā (svarīgi atrast, kura Latvijas ministrija atbildīga par likuma ieviešanu un ko likums mainīs Latvijas ikdienā). Aicinām detektīvus uzzināto aprakstīt vienaudžiem saprotamā valodā PowerPoint prezentācijā. 
    Iedvesmai: http://www.europarl.lv/lv/informacija_es/ep_pilnvaras.html 


VAI

  1. "Eiropas Parlamenta elektroniskā-pastkarte". Tēma Eiropas Parlamenta darbs. Izvēloties šo variantu jāiesūta: digitālais attēls ar vai bez animācijas; iespējamais adresātu saraksts, kam šādu e-pastkartīti sūtīt (vienaudži, organizācijas). Projekta apstiprināšanas gadījumā elektroniski jāizsūta e-kartiņa iepriekš izveidotajam sarakstam.

Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

Euroscola