Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Starptautiskās izglītības dienas 13.03.2014 14:56

Īsumā par izstādi:
Izstādē piedalīsies 45 dalībnieki, kas pārstāvēs dažādu Eiropas valstu, kā arī Kanādas un Austrālijas augstskolas; Anglijas valsts finansētās vidusskolas; Austrijas un Šveices privātās vidusskolas un koledžas; angļu valodas skolas un bērnu vasaras nometnes.
Apmeklētāji varēs iegūt aktuālu informāciju par dažādu valstu augstskolās piedāvātajām programmām, uzņemšanas noteikumiem, finansu jautājumiem, kā arī praktiskām sadzīves lietām, ar ko nākas saskarties studējot dažādās valstīs.

Izstādes laikā notiks vairāki semināri:
• 12.00 – 13.00
“Bachelors’ and Masters’ degrees at Bath Spa University, England”
Ms Ieva Lakute, Bath Spa University
• 13.00 – 14.00
“SEG - World Leader in Hospitality Management Education”
Ms Jovana Pejcic, Swiss Education Group
• 14.00 – 15.00
“Hanze University of Applied Sciences welcomes you to the future of engineering!”
Anton Prokopenko and Roberts Veselovs, Advanced Sensor Applications Bachelor students

Prestižās britu neatkarīgās koledžas Cambridge Tutors College pārstāvis izstādes laikā intervēs studentus, kuri pieteikušies stipendiju konkursam mācībām vidējās izglītības programmā A-Level.

Kā vienmēr gaidām svešvalodu skolotājus kopā ar skolēniem, lai tie stundās apgūto varētu pielietot sarunās ar mācību iestāžu pārstāvjiem un uzzināt daudz jauna par dažādu valstu izglītības sistēmām un mācību programmām. Kā liecina pieredze, izstādes skolēniem ir lielisks stimuls pievērst vairāk uzmanības ne vien svešvalodu apguvei, bet arī sekmju uzlabošanai kopumā. Skolēni sāk nopietnāk domāt par nākotnes plāniem un to realizāciju, jo tikšanās ar ārvalstu mācību iestāžu pārstāvjiem var palīdzēt saprast, kuriem mācību priekšmetiem nopietnāk pievērsties skolā, lai spētu piepildīt iecerēto.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Papildus informāciju par izstādi un plānotajiem semināriem varat atrast interneta vietnē www.balticcouncil.org, saņemt pa telefonu 67317627 vai pa elektronisko pastu riga@balticcouncil.org


Ar cieņu,

Jūsu Baltic Council for International Education 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

izstāde, karjeras izglītība