Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Starptautiskās izglītības dienas 2018 21.03.2018 21:42

24.martā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 notiks ikgadējā specializētā izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”. Ieeja ir bez maksas.

Šogad izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar izglītības iestādēm no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Portugāles, Kipras, Ķīnas, Nīderlandes, Spānijas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Itālijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.

Starp tām – 14 pasaulē pazīstamas universitātes no Lielbritānijas: University of Glasgow, University of Leeds, Swansea University, Brunel University London un citas vadošās universitātes no Nīderlandes un Čehijas, viena no labākajām biznesa skolām Eiropā – IE Business School, vadošā itāļu modes skola Polimoda, kā arī augstākās izglītības iestādes no Dānijas, Somijas, Šveices, ASV, Kanādas, Ķīnas un citām valstīm. Izstādē arī būs iespēja iepazīties ar labākajām starptautiskajām angļu valodas skolām no Lielbritānijas, Kanādas, ASV un Īrijas, uzzināt vairāk par bezmaksas mācībām ārzemēs, studentu aizdevumiem un stipendijām. Vairāk par izstādi, ieskaitot informatīvos rakstus un dalībnieku sarakstu, jūs varat atrast šeit: http://www.balticcouncil.lv/lv/izstades-un-seminari/lielaka-specializeta-izstade-b


Pievienotie attēli