Sportojam maijā 30.05.2012 14:58

Pavasara sporta diena sākās ar svinīgo līniju, kurā pateicību saņēma gan tie skolēni, kuri mācību gada garumā sevi bija apliecinājuši dažādās sporta sacensības - volejbolā, basketbolā, vieglatlētikā u.c. -, gan tie skolēni, kuri mācību darbu visa gada garumā veica apzinīgi un noslēgumā ieguvuši teicamus un labus rezultātus. Tad, spītējot drēgnajiem laikapstākļiem, klases devās uz stadionu, lai sporta dienu iesāktu ar stafeti. Tālāk sportojām zālē, spēlējot gan strītbolu, gan velkot virvi. Paralēli notika velotriāls, kurā individuāli spēkus pārbaudīja skolas veiklākie riteņbraucēji. Sporta diena noslēdzās ar uzvarētāju apbalvošanu (vai ananāsi garšoja? :) un velotriālistu brāļu Dermaku paraugdemonstrējumiem.

Savukārt iepriekšējās nedēļas nogalē pedagogu komanda devās uz Pastendes pamatskolu, lai piedalītos Talsu, Rojas novadu pedagogu sporta spēlēs, kurās gan vairāk nācās likt lietā izdomu, atraktivitāti un atjautību, nevis sportiskās dotības. Ielūgumā jau bija brīdinājums, ka Pastendes muižas lazaretē notiks vispārēja veselības pārbaude, tāpēc arī ģimnāzijas pedagogi pārtapa par slimniekiem :) Pedagogiem bija jāveic dažnedažādi uzdevumi ar savdabīgiem nosaukumiem, piemēram,  "No palātas uz palātu", "Veiklie sanitāri", "Izeja no aplenkuma", "Lauku virtuve" u.c. Paldies Pastendes skolotāju kolektīvam par interesantām spēlēm, savukārt nākamajā gadā dosimies uz Valdemārpili pie šī gada spēļu uzvarētājiem.

Pievienotās galerijas

Sporta diena maijā