Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Spēlē "Jaunie Rīgas sargi: Latvijas Hronikas" 17.10.2013 20:40

Lai iegūtu uzaicinājumu piedalīties spēlē, jauniešiem bija jāizveido savas komandas profils, jāapraksta motivācija dalībai spēlē, kā arī jāatbild uz vairākiem jautājumiem par brīvības cīņām.
Spēle, kurā 2. kārtā piedalījās 20 skolēnu komandas no Kurzemes, bija dalīta divos posmos:  pirmkārt, zināšanu un prasmju apguve, otrkārt, komandu misija „Nosargā Grobiņu!”
Rīta pusē jaunieši godprātīgi sešās dažādās jomās apguva zināšanas un prasmes, kas brīvības kauju dalībniekiem bija nepieciešamas reālos lauka apstākļos:
• kā tika izcīnīta Latvijas brīvība;
 • kā sniegt pirmo medicīnisko palīdzību āra dzīves apstākļos;
 • kā orientēties pēc dažādām kartēm un kompasa;
 • kā dot komandas cīņubiedriem un komandu izpilde;
 • kā maskēties un pārvietoties slepus;
 • kas jāievēro, komplektējot ekipējumu.
Pēcpusdienā ģimnāzijas komanda ar saukli "Padod roku otram, lai viņš padotu roku tev" veiksmīgi startēja arī misijas skrējienā „Nosargā Grobiņu!”, kuras laikā tikko iemācītās prasmes un apgūtās zināšanas izmantoja praktiski. Misijā bija jāveic konkrēti uzdevumi un jāizdzīvo brīvības kauju dalībnieku cīņas, kādas notika, kad jaunās valsts bruņotie spēki cīnījās, lai nosargātu jaundibināto Latvijas Republiku pirms vairāk nekā 90 gadiem.
Lai arī galveno balvu, braucienu ar prāmi "Tallink", ieguva komanda no Liepājas, ēdot dāvāto kliņģeri un vedot mājās citas balvas, priecājāmies par piepildīto un jauniem iespaidiem bagāto rudens dienu, kā arī par iespēju pavadīt to kopā.

Ilze Kļaviņa, klases audzinātāja
 

Video ieskats spēlē (un ģimnāzijas komandas starta mirklis). Video autors: TV Kurzeme.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Spēlē "Jaunie Rīgas sargi: Latvijas Hronikas"


Atslēgvārdi

spēle