Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

SMU tirdziņš 14.11.2019 22:06

Šodien, 14. novembrī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš, kurā piedalījās jaunie uzņēmēji no Talsu 2.vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas. Savus produktus prezentēja un piedāvāja iegādāties 14 jaunizveidotie mācību uzņēmumi, kurus vieno ideja par ekoloģiju un dabai draudzīgu izejvielu izmantošanu radītajos produktos.

SMU saņēma šādus atzinības rakstus:

Labākā komanda - SMU "Butterfly Effect"

Dabai draudzīgs produkts - SMU "Eco Svaigums"

Kvalitatīvs produkts - SMU "SKILS YOYO"

Labākais stends - SMU "Peekies"

Inovatīva biznesa ideja - SMU "Iededži"

Una no SMU "Freshness": "Lai arī sākumā bija neliels satraukums par to, kā viss izdosies, beigās mūsu 4 cilvēku lielā komanda ir gandarīta par iznākumu. Īpaši priecājamies par to, ka šodien izdevās pārdot savu pirmo produktu, kas ir gaisa aromatizētāji no koka, tādā veidā mums pašiem pārliecinoties, ka tas, ko darām, ir cilvēkiem patiešām vajadzīgs."

Kitija un Nadīne no "Eco Svaigums", kas piedāvā iegādāties kokvilnas maisiņus ar ziepēm: "Tirdziņš bija ļoti interesants un noteikti izdevies. Viss sanāca labāk nekā bija ieplānots un deva vairāk iedvesmas turpmāk censties un pilnveidot mūsu SMU. Bija iespēja pastāstīt visiem par sava uzņēmuma produktu. Varēja smelties daudz labu ideju no citiem, kā arī labāk sapratu kritērijus, pēc kuriem tikām vērtēti."

Jau nākamā izdevība TVĢ jauniešiem sevi pierādīt būs pavisam drīz -  20.novembrī Liepājā.

Foto: Elīza Paula Vegnere


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

SMU tirdziņš


Atslēgvārdi

SMU