Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

SMU Mārtiņdienas tirdziņš 20.11.2016 16:29

SMU ‘’DB” prezentēja un visiem interesentiem stāstīja par savu ideju – lukturīti, kurš ieslēdzas, reaģējot uz krēslas iestāšanos un kustību, gādājot, lai pamanāms kļūtu ik viens riteņbraucējs, gājējs un pat četrkājainais draugs. Žūrija vienbalsīgi izlēma Beātes un Daniela izveidotajam uzņēmumam piešķirt nomināciju „Interesantākā ideja”.

SMU „Beauty Essentials” komanda – Beverlija, Vita, Dace un Laura prasmīgi reklamēja un piedāvāja dažādus skaistumkopšanas līdzekļus – vannas tabletes/bumbas un dažādus ķermeņa skrubjus. Meitenes ieguva nomināciju „Saliedētākā komanda”.

SMU „Surprise Box” – Artūrs, Mārtiņš un Krišjānis - tirdziņa apmeklētājiem vēstīja, ka pavisam drīz sāksies dāvanu laiks un par iespēju pārsteigt savus mīļos jādomā laicīgi. Puiši ar savu aizrautību un kopējo tēlu iekaroja žūrijas simpātijas, iegūstot nomināciju „Saliedētākā komanda - 2”.

SMU „Dream Frames” – Alise, Simona un Artūrs - visus pārsteidza ar spēju jebkuru foto rāmīti pārvērst mākslas darbā. Žūrijas piešķirtā nominācija – „Labākais stends”.

SMU „RTD chokers”  komanda – Rebeka, Tīna un Diāna - bija sarūpējušas šobrīd aktuālas pašu darinātas mūsdienīgas rotas, kuras neatstāja vienaldzīgu nevienu, kas vēlas padarīt krāšņāku savu ikdienu.

SMU „Malahīts” dalībnieki – Arta, Elizabete un Emīls - pievērsa uzmanību Latvijas bagātībai akmenim un vienmēr aktuālajiem latvju rakstiem, darinot spēli, kura noder ik vienam brīvā laika jautrai pavadīšanai.

Visi tirdziņa dalībnieki saņēma pateicības par dalību Mārtiņdienas tirdziņā un gandarījumu, ka pirmais atbildīgais pasākums izdevies. Atliek tikai turpināt ražošanu, papildināt reklāmas materiālu krājumus, jo 24.novembrī paredzēta tirgošanās Ventspilī TC Tobāgo.

Pasākuma dalībnieki saka „Paldies!” stingrajai, bet objektīvajai žūrijai:

skolotājam Mārtiņam Dannem, skolēnu parlamenta prezidentei Rūtai Amsterei un pagājušā mācību gada veiksmīgajām skolēnu mācību uzņēmumu dalībniecēm Agatei Alsbergai, Ievai Balderei, Katrīnai Zitmanei un Madarai Pudurei.

/Skolotāja Ieva Sebre/


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

SMU Mārtiņdienas tirdziņš/izstāde


Atslēgvārdi

SMU