Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

SMU Happy Hit Pavasara gadatirgū gūtie iespaidi 03.04.2016 20:41

Patrīcija Cgojeva:

„Jebkurš SMU gadatirgus dod pieredzi gan man, gan manām komandas biedrenēm. Iespēja piedalīties tirdziņā kopā ar visas Latvijas skolēnu mācību uzņēmumiem ir vienreizēja un tā, manuprāt, ir jāizmanto jebkuram skolēnu mācību uzņēmumam. Tā ir tikai un vienīgi pozitīva pieredze, iespēja ieraudzīt to, cik spējīgi ir visas Latvijas jaunieši, iespēja sastapties ar visdāžādākajām SMU idejām, kā arī milzīga iespēja iegūt jaunus kontaktus, kuri var palīdzēt katram no mums nākotnē vai turpmākajā SMU procesā. No manas un visas manas komandas puses vislielākais paldies Junior Achievment Latvia par iespēju gūt šo vienreizējo pieredzi, kā arī veidot šo skolēnu mācību uzņēmumu. 

Pieredze, kontakti un iespaidi visai manai turpmākajai dzīvei!”

 Katrīna Zitmane:

„Šī mums bija lieliska pieredze un motivācija uzlabot lietas, kuras, varbūt, ir jāuzlabo. Varējām smelties idejas un paplašināt zināšanas gan ražošanā, gan pārdošanā. Gadatirgū ikvienu uzņēmumu vērtēja žūrija un konkurence bija diezgan liela, jo šajā pasākumā piedalījās neskaitāmi SMU no visas Latvijas. Tā bija lieliski pavadīta diena un tika iegūtas tiešām tikai pozitīvas emocijas visas dienas garumā.”

 Agate Alsberga:

„Dibinot savu skolēnu mācību uzņēmumu, katram vajadzētu reiz piedzīvot kādu lielāku tirdziņu, kur parādīt savu produktu. Šī bija mūsu pirmā pieredze  ar nopietnu žūriju un daudz spēcīgiem konkurentiem. Pavisam kopā piedalījās 136 SMU, taču mūsu uzņēmums “Happy Hit” bija starp 8 laimīgajiem uzņēmumiem, kurus nominēja balvai “Labākais stends”.  Bija ļoti interesanti arī apskatīt citus uzņēmumus un to produkciju, secinot, ka  katru gadu konkurence ir arvien lielāka, un atsevišķi produkti jau tagad ir konkurētspējīgi reālajā tirgū. ”

 Ieva Baldere:

„Šis gadatirgus deva mums lielu pieredzi un lika vairāk saprast, kā darbojas skolēnu mācību uzņēmums. Manuprāt, to nevar salīdzināt ar tirdziņu, kas norisinājās ''Jāņu centrā'' un mūsu skolā, jo šajā gadatirgū bija vairāk nopietnu konkurentu no visas Latvijas, kā arī profesionāla žūrija, kurā tika pārstāvēta LR Saeima, Latvijas Valsts meži, Dienas mediji u.c. No visiem 136 dalībniekiem tikai 7 mācību uzņēmumi varēja iegūt kādu no nominācijām. Mūsu uzņēmums tika izvirzīts nominācijai ''Labākais stends'', kuru tā arī neieguvām, taču prieks tik un tā bija, jo tikām pamanītas no tik liela mācību uzņēmumu skaita, kā arī ieguvām ielūgumu uz RTU Rīgas Biznesa skolas Start-up darbnīcu, uz kuru noteikti dosimies. Uzskatu, ka ik katram vismaz reizi vajadzētu piedalīties Latvijas SMU gadatirgū, jo no tā var iegūt daudz pozitīvu emociju, pieredzes, pat jaunus draugus.”


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

SMU Happy Hit dalība Pavasara gadatirgū TC Domina


Atslēgvārdi

SMU