SMU dibinātājiem ievadseminārs Kuldīgā 02.10.2013 20:53

Kuldīgas Centra vidusskolā skolēni pēc kopīga ievada varēja izvēlēties: biznesa spēli, nodarbību par mārketingu vai ideju ģenerēšanas darbnīcu. Pasākuma mērķis - jauniešiem gūt iedvesmu, zināšanas un motivāciju veidot šajā mācību gadā savus uzņēmumus (SMU).

Ieskats 11. klases skolēnu atsauksmēs.
Silarts Paučs: "Šajā braucienā uzzināju vairāk par mārketingu. Atkārtoju zināmo. Iedvesmojoši bija citu jauniešu veiksmes stāsti. Protams, ļoti būtiski ir arī tas, ka mēs savā starpā satuvinājamies un iepazināmies ar 10.klases "komersantiem"."

Gundars Brože: "Manuprāt, šādi pasākumi ir labi, jo iegūstu jaunu pieredzi, citādi paskatos uz it kā zināmām lietām. Pasākuma beigās bija Tallink loterija, kur varēja laimēt ceļojumu, bet es to nelaimēju."

Signe Blumberga: "Ieguvu jaunu informāciju par SMU vadīšanu un reklamēšanu. Lektori "aizrāva" publiku, jo zināja, kā kontaktēties ar skolēniem. Šāds seminārs ne tikai ļauj vairāk iepazīties ar uzņēmējdarbību, bet arī palīdz saprast, ko darīt nākotnē."

SMU